Plukanie Uszu

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: 27 Lip o 18:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Medycyna estetyczna, Laryngolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula
Internista Warszawa - Mokotów dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa - Mokotów

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy.
Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego.
Polecam gorąco.

Polecam gorąco.