Położna

- 231 lekarzy

Joanna Pulkowska

Położna

liczba opinii: 12

Szpital Bielański
Cegłowska 80
Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
Pani Joanna to nie tylko wspaniała położna, ale też ciepły i życzliwy człowiek. Doskonale poprowadziła mój poród sn, udzielając mi ogromnego wsparcia. Gdyby nie Pani Joanna, nie wiem, czy dałabym radę.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Marzena Obsowska

Położna

liczba opinii: 10

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90
Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Pani Marzena jest niesamowitą położną. Trafiłam do Św.Zofji w nocy, około 11:10. Już byłam 5 dni po terminie. Zrobili mi KTG, później przyjęła mi Pani Marzena. U mnie siatkę sączyły się wody. A Pani proponowała mi wszystko, czego potrzebowałam w tej chwili, później zbadała mi ( rozwarcie było 2-3 cm.). Kiedy wypełniałam dokumenty, to już miałam skurcze i Pani Marzena pomagała mi je pokonać, mówiąc, jak mam oddychać. Dalej czekałam ...
Opinia dodana przez: Tetiana

mgr Katarzyna Kuchta

Położna

liczba opinii: 10

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
Niestety nie polecam Pani Kasi jako położnej. Zawiodłam się. Mój poród zakończył się silnym pęknięciem krocza, wynikającym z niedopilnowania sytuacji przez Położną. Przede mną długa rehabilitacja. Czego innego spodziewałam się po wykupieniu indywidualnej opieki położniczej. Nie wspomnę już o zupełnym braku zainteresowania moim oraz mojego dziecka stanem zdrowia po porodzie, po opuszczeniu sali porodowej przeze mnie na wózku inwalidzkim. Żałuję, że zdecydowałam się na wykupienie indywidualnej opieki położniczej.
Opinia dodana przez: Anonim

Regina Franczak

Położna

liczba opinii: 10

Gabinet

Strzelce Opolskie

Średnia ocen: 2,9/5
To wspaniała polozna.Pare miesięcy temu byłam na oddziale.MIalam problemy z karmieniem,córcia nie chciala jeść,nawał pokarmu,bolały piersi itd.Gdyby nie p.Regina nie poradzilbym sobie.Cierpliwie uczyla,pomagala mi karmić,pocieszała.Żegnałam sie z nią jak z przyjaciółką!oby więcej takich sióstr!
Opinia dodana przez: ona01

Regina Lis

Położna

liczba opinii: 9

Ujastek

Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Położna z wielkim sercem do pacjentek. Rodziłam pierwszy raz byłam przerażona wszystkim co mnie czeka. Tylko dzięki Reginie poród był komfortowy psychicznie i przeszedł bezproblemowo. Dalsza opieka i wsparcie które otrzymałam od Niej były wspaniałe. Będę jej wdzięczna do końca życia.
Opinia dodana przez: Paulina

Maria Kaleta

Położna

liczba opinii: 9

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Jednym zdaniem:
Pani Maria to nie człowiek, to anioł!!!

Wspaniała, ciepła, cierpliwa, uprzejma, pomocna.
Jeśli wszyscy lekarze, położne i pielęgniarki mieliby tak ogromne serce, jak pani Maria, to świat byłby o wiele piękniejszy i lepszy.
Opinia dodana przez: Martyna

Renata Alechnowicz

Położna

liczba opinii: 9

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90
Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Z Panią Renatą rodziłam w połowie czerwca 2017. To były najlepsza decyzja i inwestycja jaką podjęliśmy z mężem w czasie ciąży. Bez Pani Renaty poród zapewne nie byłby tak pozytywnym przeżyciem. Pomimo bólu wspominam ten dzień jako najszczęśliwsze wydarzenie. Pani Renata zadbała o ochronę krocza, wykazała się zrozumieniem, ciepłem ale też zdecydowaniem i nie pozwalała mi się za bardzo rozczulać. Rodziłam bez znieczulenia a dzięki zastosowanym przez położną technikom (piłka, ...
Opinia dodana przez: Paulina

Iwona Stefaniak

Położna

liczba opinii: 9

Szpital Powiatowy
al. Armii Krajowej 2/4
05-800 Pruszków

Średnia ocen: 4,9/5
Chodziłam na szkołę rodzenia do Iwony co utwierdziło mnie w tym aby rodzić w Pruszkowie właśnie z nią. Jestem zadowolona z decyzji, jej spokój i wiedza pomogły mi w szybkim porodzie siłami natury. Po porodzie Iwona pomogła mi przystawić maleństwo do piersi, na ściągnięciu szwów również była. Jej pomoc i obecność była od początku do końca.
Opinia dodana przez: Anonim

Katarzyna Donocik

Położna

liczba opinii: 9

Szpital wojewódzki w Bielsku-Białej

43-300 Bielsko-Biała

Średnia ocen: 4,6/5
Ciepła, wyrozumiała, życzliwa i cierpliwa ... każde pytanie traktuje poważnie, udziela konkretnych odpowiedzi, słucha, uspokaja, jak trzeba tłumaczy 10 razy, pełny profesjonalizm i poświęcenie od spotkania przed porodem , poprzez poród i porady po porodzie ... zawsze dostępna .
Opinia dodana przez: Anonim

Ewa Lebiedzińska

Położna

liczba opinii: 8

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!
Opinia dodana przez: Kamila


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat