Filtruj terminy

Pomiary Antropometryczne

Dietetyk Kraków mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, którzy mają problemy z nadwagą żeby się do Pani zgłosili.
córka p. Katarzyny M

wizyta już od 30

Centrum Dietetyczne Lionfitness
ul. Prosta 2
01-008 Jabłonna

Miałam kontakt z wieloma lekarzami i dietetykami, ale nikt nie potrafił mnie zmotywować i dobrać diety, która byłaby skuteczna ale i smaczna. Dopiero Pani Marta pomogła mi schudnąć raz na zawsze w rozsądnym czasie i do tego ustaliła dietę pomocną w mojej chorobie - Hashimoto. Szczerze polecam :)

Opinia dodana przez: Karolina
Trener Wrocław dr Beata Grabowska