Pomoc Psychologiczna

Pomoc psychologiczna, Seksuolog

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Opinia dodana przez: Darek
Pomoc psychologiczna  mgr Anna Gonzalez - Szwacka

mgr Anna Gonzalez - Szwacka

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Lekarz z dużym doświadczeniem i cierpliwością. Co najważniejsze naszemu dziecku i nam pomogła pani Anna skutecznie.

Opinia dodana przez: Marlena
Pomoc psychologiczna Rumia mgr Magdalena Gomulska

mgr Magdalena Gomulska

wizyta już od 90

Lepsza Perspektywa Gabinet Psychoterapii
ul. Dąbrowskiego 14 lok. 4/6
Rumia

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z p.Magdą. Przestałem wstydzić się wymawiać słowo "depresja"- lepiej walczyć z wrogiem, którego się zna! Po każdym spotkaniu czuję się lżejszy więc bez wahania polecam innym.

Opinia dodana przez: Jacek
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Edyta Leszczyńska

mgr Edyta Leszczyńska

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

zgłosiłam się na wizytę do pani edyty przez czysty przypadek, nie do końca wiedząc jak to wszystko bedzie wyglądac. moim problemem była nieumiejętność poradzenia sobie w sytuacji utraty pracy. zniecheciłam sie do zycia do tego stopnia, ze cale dnie spedzialam nie wychodzac z domu. To czego dokonala pani psycholog jest dla mnie cudem. tchneła mnie nadzieją i wiarą w lepsze jutro, dała siły do działania. nikt z rodziny tego nie potrafił. naprawde pomoc udzielona dała świetne efekty. dziekuje i polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Aleksandra
Pomoc psychologiczna Kraków mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

wizyta już od 80

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!

Opinia dodana przez: Asia
Pomoc psychologiczna Oleśnica mgr Jarosław Krawczak

mgr Jarosław Krawczak

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
Bratnia 7 lok. 206
56-400 Oleśnica

Bardzo polecam tego terapeutę!
Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę. Wyczuwa się też duże doświadczenie.
Poza tym jest przesympatyczny, ale najważniejsze - odpowiedzialny i wie, co robi.
Oczywiście nie wszystkie wizyty są przyjemne i łatwe, i (prawie)nigdy nie jest tak, że dostaje się receptę czy rozwiązanie na tacy. Ale o to w tym wszystkim chodzi :)
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

Bardzo polecam tego terapeutę!
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
01-613 Śródmieście, Warszawa

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Opinia dodana przez: Kasia
Pomoc psychologiczna Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

wizyta już od 100

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia

mgr Anna Markiewicz - Temperowicz

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Pani Ania pomogła mi wyjść z głebokiego kryzysu i pomogla mi znalezc sile zeby zmagac sie z przeciwnosciami losu. Polecam z calego serca

Opinia dodana przez: Dorka