Lekarze Jaworzno

Stomatolog, Implantolog

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Bardzo polecam tego lekarza. Wykonywałam u niego licówki na górne zęby. Zęby wyszły przepięknie. Do tego miła atmosfera, sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. :)
Opinia dodana przez: Monika Zawiślan
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Seksuolog
                                       mgr Sandra Rumian

mgr Sandra Rumian

Seksuolog, Pomoc psychologiczna

Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A
Jaworzno

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do ...
Opinia dodana przez: Darek
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Radiolog
                                       lek. med. Krzysztof Pietranek

lek. med. Krzysztof Pietranek

Radiolog

49-600 Jaworzno

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonale zdiagnozował chorobę córki. Przede wszystkim z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka po raz pierwszy wyszła z gabinetu lekarskiego uśmiechnięta.
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Siewniak

lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Jerzy Cholewiński

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Genumed
Grunwaldzka 30
Jaworzno

Wspaniały lekarz. Profesjonalista najwyższego stopnia. W zeszłym roku mialam endoproteze kolana. Jest rewelacyjnie. 2 tygodnie temu mialam zabieg wstawienia endoprotezy biodra z przedniego dostepu metoda małoinwazyjna. Po 2 tygodniach od zabiegu chodzę bez kul i bez bólu. Polecam każdemu kto zmaga się z problemami ortopedycznymi. To mistrz w swojej dziedzinie. Dziękuję z całego serca temu cudownemu pełnemu wiedzy,zdolności lekarzowi. Dzięki takim ludziom zycie po operacji nabiera rozpedu i pozwala cieszyć ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Łabuzek

Internista, Lekarz farmakolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Moja tarczyca została okiełznana a co za tym idzie, odzyskałam życie bo już sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Nie mam żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi przepisane leki, czuję się rewelacyjnie. Mojego męża Pan prof. też leczy i polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Stróżyński

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 35/10
43-600 Jaworzno

Powiedzenie "do trzech razy sztuka" sprawdziło się w moim przypadku idealnie. Dr Paweł Stróżyński jest moim trzecim ginekologiem i wiem już, że ostatnim. Nigdy go nie zmienię. Wcześniej miałam do czynienia, niestety, z rutyniarzami, łasymi na kasę. Dr Stróżyński to kompletne przeciwieństwo. To młody, ale niesamowicie kompetentny, rzetelny i uważny lekarz. Lekarz z powołania. Każdej pacjentce poświęca maksimum uwagi, wszystko woli sprawdzić dwa razy, niż miałby coś przeoczyć. On rzeczywiście ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paweł Wawrzyczek

43-600 Jaworzno

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wojciech Rejdych

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Niesamowity diagnosta, od zlecania badań do wyrycia choroby, dokładność pana doktora i skrupulatność perfekcyjna! Bardzo miły i rzetelnie przekazuje informacje i dokładnie tłumaczy wszystko. Polecam serdecznie wszystkim, którzy stracili wiarę w lekarzy. Zawsze wysłucha, nie bagatelizuje niczego.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marcin Kolet

Lekarz rodzinny

43-600 Jaworzno

Polecam z całego serca. Pan Doktor jest człowiekiem uprzejmym i dokładnym. Nie spieszy się, wszystko wytłumaczy. Najważniejsze - ogromna wiedza i umiejętności. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Kamil Zamarło

49-600 Jaworzno

Doktor z powołania!! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta! Polecam z całego serca! Wysłuchał na spokojnie pacjenta, a następnie przeszedl do postawienia diagnozy. Oby więcej takich specjalistów!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Sławomir Szczuka

Przychodnia
Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz! Kompetentny i rzeczowy ale też uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Wizyty u niego są, pomimo profesji pana doktora, ogromną przyjemnością. Szczerze polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr Konrad Żabiński

Lekarz rodzinny

MEDICUS
al. Marszałka Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Dobry lekarz,człowiek o dużej wrażliwości.Lekarz który umie słuchać.Za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie.Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Piotr Kusiak

43-600 Jaworzno

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Mariusz Majka

ulica Grunwaldzka 123
43-600 Jaworzno

Jedyny dentysta któremu można zaufac :-) Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta Polecam !!!
Opinia dodana przez: Radosław Padlo

dr Marcin Kolet

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Wspaniały lekarz :) bardzo miły, odpowie na wszystkie pytania pacjenta.
Opinia dodana przez: blondyna1989

lekarz Jarosław Korecki

43-600 Jaworzno

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Wojciech Gołąb

49-600 Jaworzno

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Władysław Bogdali

Boczna 2c lok. 34

super lekarz,kompetentny,miły,doświadczony,przyjazny dla pacjenta

lek. dent. Jerzy Żurawik

Zwycięstwa 100
43-608 Jaworzno

Zawsze bałem się dentysty, a Pan Jerzy sprawił, że znów chętnie przychodzę i lecę swoją jamę ustną. Polecam.