Pomoc Psychologiczna Śródmieście Warszawa

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Śródmieście, Warszawa

zgłosiłam się na wizytę do pani edyty przez czysty przypadek, nie do końca wiedząc jak to wszystko bedzie wyglądac. moim problemem była nieumiejętność poradzenia sobie w sytuacji utraty pracy. zniecheciłam sie do zycia do tego stopnia, ze cale dnie spedzialam nie wychodzac z domu. To czego dokonala pani psycholog jest dla mnie cudem. tchneła mnie nadzieją i wiarą w lepsze jutro, dała siły do działania. nikt z rodziny tego nie potrafił. naprawde pomoc udzielona dała świetne efekty. dziekuje i polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Aleksandra
Pomoc psychologiczna Warszawa mgr Magdalena Mucha

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Odyseja Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul. Żurawia 43, lok 107; Warszawa Centrum
01-613 Śródmieście, Warszawa

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Opinia dodana przez: Kasia