Profilaktyka I Leczenie Prochnicy

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie ...
Opinia dodana przez: Kasia

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję
Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz ...
Opinia dodana przez: Alicja
Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

Moim problemem był strach przed wizytu u stomatloga . Mieszkam 9 lat na Islandii wiec tak dlugo nie byłem na żadnej wizycie. Wyszukałem w necie dr. Marcina i postanowiłem przyleciec i wyleczyć wszystkie zęby. Teraz stwierdzam że jednak nie trzeba sie bać wszystko przebiegło bezboleśnie. Leczenie specjalistyczne . W gabinecie miła atmosfera . Polacam każdemu Dr. Marcina
Opinia dodana przez: Norbert

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Periodontolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!
Stomatolog Gorzyce lek. dent. Szymon Dudek

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia do wykonania kanałówki pod mikroskopem i nie żałuję. Jechałam na wizytę pełna obaw. Bałam się bólu o którym wspominali znajomi, tymczasem jedynym średnio przyjemnym odczuciem było uklucie przy znieczuleniu :) to pierwszy dentysta u którego czuje się w pełni komfortowo I idę zupełnie bez strachu. Świetny specjalista, 100% profesjonalizmu w wykonywanej pracy jak i podejścia do pacjenta. W gabinecie bardzo miła atmosfera, Pan Doktor ...
Opinia dodana przez: Edyta
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina
Stomatolog Kraków dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Krowodrza, Kraków

Postanowiłam wystawić opinię Pani dr Tomaszewskiej, ponieważ uznałam, że warto doceniać dobrych lekarzy. Jestem osobą bardzo wymagającą, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi medyczne. Szczególnie zwracam uwagę na poświęcony mi czas i na dokładność. W gabinecie Pani dr czuje się wyjątkowo, nie jak kolejny pacjent, poświęca mi dużo czasu, a to w jaki sposób... rzetelnie i pewnie wykonuje zabiegi sprawia, że mam do niej pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Marek Markiewicz

lek. dent. Marek Markiewicz

Stomatolog, Protetyk

Noskowskiego 9/U2
80-170 Gdańsk

Leczyłem ostatnio u Pana Marka 3 zęby. Tyle się niestety nazbierało przez kilka lat niechodzenia do dentysty. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, rzeczowo tłumaczy metodę leczenia zębów oraz daje pacjentowi możliwość wyboru. Poza tym pacjent może zobaczyć stan swoich zębów na ekranie monitora. Leczenie kanałowe bezbolesne i stosunkowo niedrogie. Ma sympatyczne asystentki a podczas zabiegu można pooglądać filmy przyrodnicze na ekranie zamontowanym nad fotelem . Zdecydowanie polecam :)
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina G.