Proktolog

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Proktolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina
Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!
Opinia dodana przez: Alicja
Proktolog Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.
Opinia dodana przez: Emilia
Proktolog Warszawa lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Gastrolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Z całego serca polecam Dr. Bermana!
Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Monika
Proktolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Gastrolog, Proktolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza
Opinia dodana przez: Kaśka

lek. med. Antoni Bazielich

Proktolog, Chirurg ogólny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Kompetencja, kultura dominują. Po 4 latach leczenia u innych rzeszowskich specjalistów, lub.tzw. specjalistów z proktologii wyszedłem zadowolony i w końcu ktoś mnie zrozumiał i jasno wytłumaczył, że tylko zabieg operacyjny może mi pomóc. Zabieg zrobiony w Sędziszowie Młp. (szpital jak w serialowej Leśnej Górze). Od salowych poprzez pielegniarki i lekarzy mega kultura i wspaniałe podejście. Warunki SUPER (!) tv LCD, klimatyzacja, sterylnie czysto. W KOŃCU JESTEM ZDROWY !!! Nie napiszę ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

Śródmieście, Łódź

lekarz Wojciech Cyptor

Wizyty domowe, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław