Proktolog

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Wolny termin: 3 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Proktolog Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Proktolog Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Pan Krzysztof usuwał mi bliznę po cesarce. Efekt jest wspaniały i w końcu mogę chodzić w bikinii takich jak lubię :)

Opinia dodana przez: Olga
Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!

Opinia dodana przez: Alicja
Wolny termin: 28 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Diagnoza: Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego. Zostawił mnie z głęboką anemią, nie mogłem chodzić, mdlałem, ani razu po wizycie u niego w prywatnej klinice na Zielonej w Łodzi nie zlecił badania krwi, a moja anemia się pogłębiała, każdorazowa wizyta u niego kończyła się gorszym samopoczuciem. Po zaostrzeniu, gdy zadzwoniła żona do niego na prywatny telefon, odmówił jakiekolwiek pomocy, kazał przyjechać bo on nie ma zwyczaju jeździć do pacjentów, no nie musi, ale ja nie mogę chodzić (niestety), z moralnego punktu widzenia przestrzegam ludzi przed tym "lekarzem", zostawił mnie z głęboką anemią, gdy to piszę wybieram się do szpitala, prawdopodobnie będę miał transfuzje krwi. Skierowanie mam od lekarza którego musiałem wezwać do domu, wystawił je z poleceniem "pilnie". Nie polecam "lekarza" Jarosława Cywińskiego - proktologa z Łodzi, pracującego w firmie "Medax" na Zielonej.

Wolny termin: 2 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Pan Doktor pomógł mi już pięć razy. Fachowość, podejście do pacjenta, komunikatywność znakomite. Wielka kultura osobista. Każdemu, kto ma problemy proktologiczne, z jamą brzuszną /np woreczek, przepukliny/ polecam Pana Doktora. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wojciech Cyptor

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.

Opinia dodana przez: Lesław

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Takich fantastycznych lekarzy tylko więcej !!!!!!!!!

Takich fantastycznych lekarzy tylko więcej !!!!!!!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8

Wzor do nasladowania przez innych lekarzy! Urzejmy, mily, kompetentny. Grzecznie wytlumaczyl przyczyne mojej choroby i cierpliwie odpowiadal na moje pytania. POLECAM :)

Opinia dodana przez: Makaronik