Protetyk Stomatologiczny Warszawa

Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Wilcza 5/14

Byłam niedawno u Pana Przemysława ponieważ stan mojego uzębienia wołał już o pomstę do nieba. Była mi strasznie wstyd dlatego zdecydowałam się na implanty. Pan doktor wszystko mi przetłumaczył a i zabieg nie był wcale aż tak zły jak myślałam. Ząbki mam piękne i jestem teraz bardzo zadowolona. Wszystkim bardzo polecam to miejsce jak i Pana doktora i jeszcze raz mu za wszystko gorąco dziękuję !

Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22

Wyjątkowo sumienny lekarz, która uratowała mi szóstkę górną, a którą trzech przedtem konsultowanych lekarzy, kwalifikowało do bezwzględnego usunięcia.

Opinia dodana przez: Julian

lek. dent. Jacek Ząbkowski

Prywatna Przychodnia Lekarska Zdrowie i Uroda
J. Sobieskiego 18

najlepszy dentysta na świecie, tak dobry, że aż moja siostra, szwagier, teściowa i mąż zaczęli się u niego leczyć, a dodam, że zarówno siostra jak i szwagier dojeżdżają do Pana Doktora z Gdańska, gorąco polecam !

Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie

Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Zbigniew Kucharski

Hoża 62/70

Doskonały lekarz. Ogromna wiedza, ma czas dla pacjenta, wspaniały fachowiec. Uratował mi mój usmiech

Opinia dodana przez: Andrzej
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!

Opinia dodana przez: Karol
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

Żeromskiego 3A

Nie mam zastrzeżeń do tego dentysty, widać, że zna się na tym, co robi i stara się, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy dla pacjenta i jednocześnie dokładnie i profesjonalnie wykonany. P. Marcin jest osobą kontaktową i bezkonfliktową, na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.

Opinia dodana przez: Lidia