Protetyk Szczecin

Rafał Zawojski

Bolesława Krzywoustego 19 lok. 5
70-250 Szczecin

Jeśli szukasz najlepszego stomatologa w mieście to znalazłeś! Dr Zawojski to wyjątkowy specjalista i facet! Pełny profesjonalizm, gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jan Markowicz

m-dental
Koralowa, 98, 5
72-003 Szczecin

Pan dr nauk med. Jan Markowicz to profesjonalista na najwyższym poziomie. Implanty spod jego ręki to dla mnie sama radość. Pasjonat, precyzyjny w działaniu, dba o bezbolesność zabiegów, dbały o detale, w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Gabinet jest nowy i zawsze idealnie czysty. Ceny ma przystępne. Pan doktor zgodnie ze sztuką i etyką lekarską przygotowuje kilka projektów leczenia. W trakcie wspólnej analizy można wybrać ten projekt, który nas satysfakcjonuje ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr Barbara Stawska

Ortodonta, Protetyk

Plac Rodła 8
71-585 Szczecin

Wyposażenie kliniki, wiedza, umiejetnosci i podejscie do pacjenta na najwyzszym poziomie. Wg mnie najlepsza klinika stomatologiczna w Szczecinie.
Opinia dodana przez: Anna F.

Robert Krzeszowiak

Sosnowa 6a/18b
71-468 Szczecin

dla mnie super stomatolog (tej profesji i lekarzy zawsze sie balam) dlatego nie zadbalam o moje uzebienie i niestety mam teraz sztuczne a to dzieki Panu Doktorze,bo gdybym nie natrafila na pana dalej bym byla bezzebna babcia takze mysle ze jest najleprzy pod sloncem.

Grażyna Jeżewska

Gabinet Neurocgirurgiczny
Czeska 6
71-780 Szczecin

Super! Polecam, dawno nie spotkałam tak miłej Pani Stomatolog.

dr hab. n. med. Ewa Sobolewska

Al. Papieża Jana Pawła II 42
Szczecin

Przede wszystkim najbardziej kompetentna osoba, z jaką miałem przyjemność się spotkać przy okazji zarówno leczenia stomatologicznego i protetycznego. Wynika to pewnie z dużego doświadczenia i wiedzy ( 2 specjalizacje i tytuł doktora habilitowanego przynajmniej u mnie wzbudzają szacunek). Co do pozostałych aspektów, to również wszystko jak najbardziej na wysokim poziomie. Jestem dość marudnym pacjentem, ale Pani docent ma podejście z anielską cierpliwością. Jeśli ktoś wymaga jakości w leczeniu, to z ...

lek. dent. Jacek Karpów

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Królowej Jadwigi 9/10
70-307 Szczecin

Najlepszy stomatolog ze wszystkich. Leczymy się u doktora całą rodziną od wielu lat. Naprawia zęby które inni spisali już na straty. Jest cudotwórcą. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy K, T, J
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Ewa Czajkowska

Platanus
Moniuszki 9/2
Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lek. dent. Teresa Górnicka

Winogronowa 6
70-771 Szczecin

Gdyby każdy stomatolog, ba - lekarz podchodził do pacjenta, z taką wiedzą, doświadczeniem i determinacją WYLECZENIA

Protetycy w Szczecinie