Protetyk Stomatologiczny

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Protetyk stomatologiczny Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.

Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. stom. Izabella Klimek

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.

Opinia dodana przez: Jagoda
Protetyk stomatologiczny Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Protetyk stomatologiczny Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed

lek. dent. Marek Moszyk

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!

Opinia dodana przez: wyczi
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Opinia dodana przez: Łukasz

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. dr "siadaj na fotel". Usiadłam z nią, próbowałam zagadać wyświetlaną bajką, jednak po pewnym czasie szanowna p. doktor stwierdziła, że wyłączy bajkę bo córka za bardzo się na niej skupia. Kolejno usłyszałyśmy "otwórz buzię bo dzieci będą się śmiały jak nie pokażesz ząbków"!!!! Tak - dokładnie tak powiedziała. Już wtedy powinnam wstać i wyjść, ale cierpliwie czekałam i liczyłam, że dr się wysili. Gdy p. doktor dowiedziała się, że czeka kolejny pacjent zaczęła "otwórz buzię bo już dziewczynka czeka, szybciutko", "otwórz buzię bo będziesz musiała drugi raz przyjść". Straszenie?!Wyśmiewanie?! Taka osoba nie powinna być dopuszczona do pracy z dziećmi!!!
Nie muszę pisać, że córka ząbków nie pokazała, a panie za posiedzenie na fotelu policzyły 20 zł.

lek. dent. Barbara Kołodrubiec

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna