Prowadzenie Ciąży

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam podkreślić ,że nie należała do najłatwiejszych.Właśnie wtedy ,jego życzliwość, otwartość , dyspozycyjność nawet w niedziele ,kompetencja były dla mnie ostoją .Gdyż moja pierwsza ciąża ,którą prowadził INNY LEKARZ skończyła się dla mnie tragicznie , ponieważ miałam kłopot z odklejającym się łożyskiem i zostało to zbagatelizowane ,urodziłam martwe dziecko miszet ,STRASZNE .P. Pajdowski prowadząc moją drugą ciążę dodawał mi otuchy i zawsze podnosił mnie na duchu .Wiedząc co przeżyłam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to ,dzięki NIEMU donosiłam i urodziłam śliczną córeczkę 4 kg. z pełną punktacją .Pózniejsze wizyty były kontrolne ,badania USG,cytologia , badanie piersi i tarczycy . Moje zdrowie było w świetnej formie bez żadnych problemów .1 rok temu dostałam wys. ciśnienie zaczęłam leczyć się u p. kardiolog,która zrobiła mi TK i wyszło na niej , że mam małego torbiela na jajniku i wątrobie ,radziła aby to skontrolować u l. gin. Ponieważ , był to okres wakacyjny PDoktor umówił mnie na wizytę za tydzień . była u mnie moja koleż. która miała problemy z torbielami i była po 3 operacjach w ciągu 1 roku.Tak mnie przestraszyła , że nie powinnam czekać tylko jak najszybciej udać się do specjalisty S. Do dziś żałuję tej decyzji ,gdybym wiedziała ,że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę i powikłań zamierzonych po operacji to co to jest TYDZIEŃ na czekanie na wizytę jak sobie o tym pomyślę to zastanawiam się gdzie ja miałam rozum .Jestem po operacji lekarza S. po wielkich przejściach , bólu który był narastający piekący ,zimny ,kujący ,ciągnący aż do pachwin, bólu w krzyżu ,płynach w miednicy stanu zapalnego ,który trwa 4 m-c , gorączce 39 c,wymiotach z krwią , biegunce z krwią ,plamieniach , krwotokach ze skrzepami ,po prostu piekło a lekarz S. wymagał wizyt co 3 tyg.za które płaciłam fortunę i nie dał nawet antybiotyku celowo ,aby dać diagnozę ,że jest nowotwór i chciał robić następną operację ,że nie wspomnę , że nie współżyjemy z mężem 6 m-c .dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie .Teraz jestem po wizycie u Pana D. A. Pajdowskiego, która trwała ponad godzinę o póznej porze za co PRZEPRASZAM panie czekające za mną ,przemiłą panią w recepcji ,która troszczyła się o każdego pacjenta czekającego wspaniała osoba .Mam kłopoty po operacyjne. Moje leczenie potrwa ,jestem pewna , że P. Doktor A. P. mi pomoże . CDN...

USG ginekologiczne Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, okazała sie że jestem w ciąży i umówiłam się na wizytę w Damianie do innego lekarza, ale dzień przed okazało się , że wizyta jest odwołana no chyba, że wybiorę innego lekarza - Pan Rafał miał wolne miejsce i tak do niego trafiłam.
Podczas wizyty bardzo miły, rzeczowy, świetnie tłumaczył co i jak! USG niezwykle dokładne!
Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko ...

Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko było ok ale w 22 tygodniu ciąży pojawiły sie komplikacje - skrócona szyjka macicy itp. Pan doktor w porę zareagował, skierował mnie do szpitala (Szpital Bródnowski - w którym pracuje), potem doszła cukrzyca ciążowa, hipotrofia płodu – i znowu szpital! W szpitalu interesował się co i jak, poród był wywoływany - zaplanował na dzień w którym miał dyżur-więc od a do z uczestniczył w porodzie a potem przez kolejne 3 dni po porodzie przychodził na położnictwo i sprawdzał co i jak! - rewelacja i niesamowity komfort psychiczny dla rodzącej i młodej mamy:)Dodam, że kosztowało mnie to 0,00zł. Jeśli chodzi o wizyty w Damianie to korzystałam z ubezpieczenia i podobnie poród opieka w szpitalu i opieka po porodzie 0,00zł! Jednak są przyzwoici lekarze na tym świecie i właśnie to nich należy Pań Rafał! nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moje następne ciążę!
Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!
I jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi

Wolny termin: dzisiaj o 18:15. Sprawdź inny.

dr Beata Melosik

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Medycyna estetyczna Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota
Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Ginekolog położnik Poznań dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Jeszcze raz dziękuję Panie Michale za wszystko.

Opinia dodana przez: Majka

lek. med. Grzegorz Chruściel

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.

Opinia dodana przez: Marcik

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła

Opinia dodana przez: Katarzyna