lek. dent. Przemysław Banyś

Witam osoby, które mają uraz do stomatologa i boją się wyrywania zębów. To, w jaki sposób do mnie podszedł Pan Doktor Przemysław Banyś przeszło moje oczekiwania!! Byłem umówiony w innym gabinecie i na szczęście zrezygnowałem po przeczytaniu opinii o "Badencie". Pomimo małych ilości komentarzy zdecydowałem się umówić na wizytę w "Badencie". Pan Przemysław zajął się moimi "resztkami" uzębienia a było ich 5 szt. Najpierw prześwietlił każdy ząb i pokazał na monitorze moją "zawartość" - niestety nie było czego ratować, nadawała się tylko do wyciągnięcia. Leżąc w ciemnych okularach na extra fotelu dentystycznym zaczęła się "rewolucja" w mojej szczęce, która trwała ok 1h. Ku mojemu zdziwieniu serducho ani razu mocniej nie zabiło i... nic a nic nie bolało. Na koniec parę szwów i z gabinetu wyszedłem bardzo zadowolony. Po paru bezbolesnych dniach konsultacja, odcisk i teraz znowu mogę się cieszyć pełnym uśmiechem bez podnoszenia dłoni, która zasłaniała moje ubytki. Pan Przemysław Banyś to wspaniały fachowiec, zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru i biorący pod uwagę sugestie pacjenta. Wszystko co robi informuje i uzgadnia z pacjentem. Jego dewiza to BEZBOLESNE leczenie. Co do cen to wg mnie nie są wygórowane, a nawet powiem konkurencyjne. W tym gabinecie nie czuć atmosfery pazerności na kasę tylko liczy się zadowolenie pacjenta (niekiedy uprzedzonego jak ja). Z czystym sumieniem polecam i będę polecał wszystkim gabinet "Badent" i Doktora Przemysława Banysia. Pozdrawiam czytających

Leczenie na najwyższym poziome. Pełna informacja o przebiegu leczenia,troska o pacjenta, bezboleśnie. Miedzy innymi robiłam koronę i licówkę - technicznie i estetycznie bez zarzurtu. Mam piękny uśmiech i jestem na prawdę bardzo zadowolona. Nowe zęby wyglądają jak stworzone przez naturę. Wszystkie sugestie pacjenta brane są pod uwagę tj, terminy i godzina wizyty, oczekiwania co do wydlądu i ceny. Polecam, bo warto.

Kosmiczne ceny za kiepską jakość. Leczyłam zęba kanałowo pod mikroskopem, ale pan dentysta widocznie nie potrafi leczyć kanałowo, bo zęba musiałam po tygodniu brania tabletek przeciw bólowych usunąć.

Kosmiczne ceny za kiepską jakość.