dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog, Hepatolog, Internista

Wydałam u Pana doktora ok 2tys złotych i nadal nie wiem co mi jest dolegliwości nie ustąpiły i nawet pan doktor nie raczył pokierowac mnie do innego lekarza lub podpowiedziec co mi jest.

Poszedłem z silnym bólem brzucha z nadzieją na jakąs diagnozę i ewentualne leczenie.Niestety wizyta zakończyła się niczym (jeśli ktoś idąc do lekarza liczy na pomoc) - 500,00zł- koszt wizyty i fura badań do zrobienia bez żadnej diagnozy po badaniu gastrologicznym. Pan doktor chyba stwierdził, że bardziej pomocne będzie badanie np.....dna oka (to jedno z około 25 badań, które mi zlecił). Dodam, jakby ktoś się pogubił, że poszedłem z silnym bólem brzucha.

Podobnie jak w poprzedniej opinii poszedłem z nadzieją na jakąs diagnozę i jakieś ewentualne leczenie.Niestety wizyta zakończyła się (tak jak u pani, która opisywała wcześniej) - 500,00zł koszt wizyty i fura badań do zrobienia bez żadnej diagnozy po badaniu gastrologicznym. Pan doktor chyba stwierdził, że bardziej pomocne będzie badanie np.....dna oka (to jedno z około 25 badań, które mi zlecił). Dodam, jakby ktoś się pogubił, że poszedłem z silnym bólem brzucha.

Dziękuję za uratowanie zdrowia, zdecydowanie bede innym Pana polecać

Dziękuję za uratowanie zdrowia, zdecydowanie bede innym Pana polecać

Szacuneczek!!!! Takich właśnie lekarzy potrzebuje nasza służba zdrowia. Jakby było więcej takich kompetentnych lekarzy to byłoby wspaniale.

Pan doktor więcej uwagi poświęca zarobkowi niż pacjentowi, masa kosztownych (ponad miarę ) badań, lekceważące podejście do pacjenta. Z wizyty jestem bardzo niezadowolony. Szczerze odradzam.

Miałam zrobioną gastroskopie, USG,no i wizyta. nie usłyszałam żadnej diagnozy, natomiast propozycje następnych badań,bez recepty,z bólem wyszłam z gabinetu.Przy tych badaniach i zebranym wywiadzie spodziewałam się jakieś pomocy.Koszt był następujący: 260zł gastroskopia, 160zł wizyta, 90zł USG

Wolę zapłacić raz więcej i mieć problem z głowy niż chodzić do różnych lekarzy i leczyć się na choroy których nie mam. Jestem bardzo zadowolona i nareszcie zdrowa. Na pewno będę go polecać innym.

Polecam Pana Doktora. Miałam problemy z trawieniem. Chodziłam do róznych lekarzy i dawali mi rózne leki które tylko pogorszyły mój stan zdrowia a on od razu zmienił diagnozę i miał rację. Może nie jest tani ale ma świetny sprzęt i jest super profesjonalistą.

Co prawda slono trzeba zaplacic za wizyte i diagnostyke ale polecam mimo wszystko.moze dlategi ze jestem atrakcyjna kobieta poswiecil tyle czasu na rozmowe.co do badan typu krew/mocz polecam inne miejsca ze wzgledu na horendalne ceny w laboratorium.