lekarz Przemysław Bilski

Ortopeda

3,3

Super lekarz! Zawsze z humorem do pacjenta, zupełnie odwrotnie niz jego chyba żona Joanna Bilska, okulistka z Tarnowa, u której miałem wątpliwą przyjemność odbyć wizytę w czasie urlopu, strasznie nieuprzejma kobieta. Doktor wszystko tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i sympatyczny, w pełni polecam!

Przede wszystkim to kompetentny specjalista. Poza tym: całkiem sympatyczny i rozmowny człowiek. Polecam.

Nie polecam w żadnym wypadku tego pana "doktora": Zaufanie do jego kompetencji- 0; Poświęcony czas- 0; Uprzejmość - 0; Godny polecenia - 0

Nie polecam w żadnym wypadku tego pana "doktora":
Zaufanie do jego kompetencji- 0;
Poświęcony czas- 0;
Uprzejmość - 0;
Godny polecenia - 0

Lekarz nieprofesjonalny , opryskliwy i ze skandalicznym podejściem do pacjenta. Szczerze odradzam wizytę u tego Pana. To tylko strata czasu i zdrowia.

Bardzo dobry lekarz polecam :-) Kompetentny lekarz bardzo duzo poswieca czasu dla pacjenta doslownie tlumaczy chorobe i jej leczenie uprzejmy i ma podejscie do dzieci

Godny polecenia :) miły, uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz, cierpliwie i dogłębnie tłumaczy diagnozę.

Niekompetentny lekarz, zadufany w sobie. Nie poświęca pacjentowi czasu podczas wizyty. jest niemiły w stosunku do ludzi starszych.