lekarz Przemysław Bułach

Lekarz rodzinny

Leczę się u Pana doktora już od wielu lat, zawsze skutecznie stawia diagnozę. Zgodzę się z przedmówcami że jest osobą kompetentną, z szeroką wiedzą i spokojną. Wszystko rzeczowo tłumaczy i mimo tłumów do niego w przychodni dla każdego znajdzie czas. Korzystamy też z wizyt domowych Pana doktora bo nikomu już tak nie ufamy jak jemu.

Pan Doktor jest lekarzem godnym polecenia, leczę u niego całą swoją rodzinę od wielu lat i zaznaczam, że nie jest to placówka prywatna tylko przychodnia, gdzie zawsze jest pełno. Wizyta przebiega sprawnie, pan doktor wszystko tłumaczy i nie denerwuje się jak co chwilę wchodzi często bez pukania pacjent z prośbą o dodatkowe przyjęcie. Nigdy nie zdarzyło się, żeby się pomylił co do diagnozy. Nieraz przychodził do mojej chorej mamusi poza godzinami pracy, jeśli nie mogła dotrzeć do poradni. Pozdrawiam Doktora serdeczne. Wdzięczny pacjent - Stefan G.

Zgadzam się z opinią pani Moniki - dr Bułach to świetny lekarz. Być może łatwiej byłoby mu się uśmiechać, gdyby miał więcej czasu dla pacjenta, a zważywszy, że niemal "każdy" chce się leczyć właśnie u niego - kolejki są długie, przychodnia pełna, a on musi pozostać skupiony. Na szczęście jest w tej gonitwie także skuteczny, profesjonalny i uprzejmy. Zawsze wysłucha i celnie zareaguje na problem pacjenta.

Witam, jestem mieszkancem Steszewa od 4 lat - wtedy to urodziła sie corka :) odkad jest przedszkolakiem i musimy korzystac z opieki lekarza rodzinnego - wybieram dr Bułacha w naszej przychodni. Lekarz medycyny rodzinnej - nie z przypadku. Po to robi sie specjalizacje, by wykonywac czynnosci w sposob nalezyty. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. rzeczowo, spokojnie, zawsze zleci dodatkowe badania np. morfologie, badanie moczu,jesli zachodza jakies podejrzenia, czy potrzeba. chetnie zapisuje sie na wizyty u dr Bułacha,zarowno dla nas, rodzicow, a szczegolnie dla dziecka. Moze mało sie uśmiecha, ale jest sympatyczny :) m