lekarz Przemysław Ceglarz

Ortopeda

2,8
2,8

Nie rozumiem tych negatywnych opinii , wspaniałe podejście do pacjenta,kompetencja, jestem mile zaskoczona po pierwszej wizycie,p dr wszystko dokładnie wytłumaczył,polecam Grażyna

Grażyna

Po pierwszej wizycie u Pana Doktora jestem w szoku.Jest to naprawdę specjalista.Bardzo wyczerpująco i fachowo wytłumaczył mi na czym polega moja choroba.Co mam dalej robić i jak się leczyć.Leczyłam się od 2008 roku i innego ortopedy i niestety zamiast leczyć stosował mi systematycznie blokady.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Lekarz nie nadaję się dla ludzi!!! Bardzo niemiły,robi wszystko na siłę Nie polecam Widać po innych opiniach że mieli to samoco ja

Lekarz nie nadaję się dla ludzi!!!
Bardzo niemiły,robi wszystko na siłę
Nie polecam
Widać po innych opiniach że mieli to samoco ja

Przemysław Ceglarz Odradzam zdecydowanie ortopedę Przemysława Ceglarza (NFZ-al.Solidarności-Poznań).Miałem z nim styczność tylko raz ale wystarczyło mi to aby stwierdzić,że jest to zwykły ignorant i traktujący problem "po łebkach".Czekałem ponad miesiąc na wizytę u "łaskawcy" a zostałem potraktowany jak balast.Nie wiem może dlatego że to z NFZ ale to go nie usprawiedliwia.Współczuję tym którzy go nie znają a poznać mają zamiar..Pozdrawiam

Przemysław Ceglarz