lekarz Przemysław Ceglarz

2,2
2,2

oj tak opinie negatywne calkowicie zgodne ze stamem faktycznym potwierdzam tez mialem z nim do czynienia

Zero kontaktu z pacjentem ,bardzo niemiły. Po 5 tygodniach od złamania stawu skokowego kostki bocznej na wizycie z NFZ u Pana doktora usłyszałam po obejrzeniu rtg ,że nie ma pełnego zrostu i kolejne trzy tygodnie w ortezie i zakaz rehabilitacji. Po dwóch dniach po tej wizycie udałam się prywatnie do innego ortopedy i ku mojemu zdziwieniu usłyszałam, że jest pełen zrost ,zaczynamy rehabilitację i chodzimy. Dzisiaj chodzę samodzielnie i 01 marca wracam do pracy po dwóch miesiącach od złamania . Nie polecam doktora Przemysława Ceglarz. Szkoda czasu i nerwów .

Zero kontaktu z pacjentem ,bardzo niemiły.
Nie polecam doktora Przemysława Ceglarz.
Szkoda czasu i nerwów .

Nie rozumiem tych negatywnych opinii , wspaniałe podejście do pacjenta,kompetencja, jestem mile zaskoczona po pierwszej wizycie,p dr wszystko dokładnie wytłumaczył,polecam Grażyna

Grażyna

Lekarz nie nadaję się dla ludzi!!! Bardzo niemiły,robi wszystko na siłę Nie polecam Widać po innych opiniach że mieli to samoco ja

Lekarz nie nadaję się dla ludzi!!!
Bardzo niemiły,robi wszystko na siłę
Nie polecam
Widać po innych opiniach że mieli to samoco ja

Po pierwszej wizycie u Pana Doktora jestem w szoku.Jest to naprawdę specjalista.Bardzo wyczerpująco i fachowo wytłumaczył mi na czym polega moja choroba.Co mam dalej robić i jak się leczyć.Leczyłam się od 2008 roku i innego ortopedy i niestety zamiast leczyć stosował mi systematycznie blokady.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Przemysław Ceglarz Odradzam zdecydowanie ortopedę Przemysława Ceglarza (NFZ-al.Solidarności-Poznań).Miałem z nim styczność tylko raz ale wystarczyło mi to aby stwierdzić,że jest to zwykły ignorant i traktujący problem "po łebkach".Czekałem ponad miesiąc na wizytę u "łaskawcy" a zostałem potraktowany jak balast.Nie wiem może dlatego że to z NFZ ale to go nie usprawiedliwia.Współczuję tym którzy go nie znają a poznać mają zamiar..Pozdrawiam

Przemysław Ceglarz