lekarz Przemysław Chudoliński

2,8
2,8
2,6
2,5

Witajcie. Jeśli chodzi o tego lekarza to z jego gabinetu zawsze wychodziłam zadowolona.Leczył mnie i moje dziecko przez kilka lat bez zastrzeżeń.Wspaniały lekarz i człowiek.Pozdrawiam Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z Soboklęszcza

Witajcie.

Kompetencji nie wiem czy ma bo trafilam po zabiegu chirurgicznym do niego a on nie wiedział co z tym zrobić, podejścia nie ma żadnego , nic nie wytłumaczył . A uprzejmość po wyjściu pacjenta który był przedemną wchodzę , mówię Dzień dobry można . A on mówi :tak najlepiej to mi na głowę wejść" Przykro mi bardzo nie polecam

Najbardziej chamski lekarz jakiego miałam okazję spotkać. Weszłam o kulach do gabinetu, powiedziałam coś w stylu "Dzień dobry, czy można?", a on na to "No!". Oczywiście pierwsze co zrobił to spojrzał na zegarek i wielkie pretensje, że przysłano mnie z innego szpitala właśnie do Płońska. Przez całą wizytę krzyczał, miał pretensje, nie powiedział nawet co mi jest. Jego współpracownica nie jest wcale lepsza. Miną to mnie zabiła na wejściu. Potem czekałam na zwolnienie do pracy, siedzę przed gabinetem, kule na podłodze, a ona wychodzi i "Proszęęęęę...." i stoi jak wmurowana i czeka chyba jak wstanę o tych kulach i podejdę. No ludzie.... litości. Jutro wysyłam skargę na t e dwójkę.

Trzy tygodnie temu miałam usuwany paznokieć u nogi- na paznokieć narastało mi tzw. dzikie mięso. Strasznie bałam się. Dostałam zastrzyk i nie czułam usunięcia. Doktor jest osobą wzbudzającą zaufanie, jest kompetentny, tłumaczy chorobę i metodę leczenia -polecam.

Zdecydowanie najmniej przyjemny lekarz z jakim mialem do czynienia w swoim życiu. Co do wiedzy i leczenia, ciężko stwierdzić, bo w moim przypadku polegalo na wlozeniu ręki w gips, ale dowiedzieć się od niego czegokolwiek nie sposób, a jak już cos powie, to tak ze już nie ma się ochoty zadawać więcej pytań. Od osób z jego kręgów wiem, ze podlegly mu personel traktuje podobnie jak pacjentów, czyli jak smieci. Ci którzy wystawili mu dobre opinie, to albo byli u niego prywatnie, albo to jego klakierzy.

zastanawiam się jak można być tak chamskim w kontakcie z chorym, brak słów, powinien stracić pracę i to natychmiast. Nawet stojąc w kolejce do gabinetu słychać same bardzo złe opinie. A czy jest kompetentny? nie wątpię że coś tam potrafi, ale leczyć ludzi na pewno nie powinien. Jestem zdziwiona, że Dyrekcja Przychodni zatrudnia takiego lekarza.Ja uprzedziłam wszystkich znajomych, aby nie trafili na pana Chudolińskiego zapisując się do chirurga.

Pan doktor jest ok. - tylko leki w aptece drogie.

Pan doktor jest ok. - tylko leki w aptece drogie.

A wg mnie super gosc . trzeba tylko umiec rozmawiac.polecam

A wg mnie super gosc . trzeba tylko umiec rozmawiac.polecam

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań, nie ufam Mu. Nie polecam.

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań, nie ufam Mu. Nie polecam.

Niektórzy mówią, że ten "lekarz" powinien leczyć bydło a nie ludzi. Ja nie wybrałbym się już do niego nawet ze zwierzęciem.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Płońsk"?

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku
Płońsk