lekarz Przemysław Chudoliński

2,1

Nie polecam tego lekarza, zmarnowałam czas tylko na tej osobie, mówi takim tonem jakby pracował tam za kare, nawet było słychać przed gabinetem wrzaski na kogoś, nie można mu ufać, odrazu w żart tą rozmowe daje. Cały czas jakieś pretensje nic nawet się dopytać nie można, tak szczerze to bałabym się być nawet operowana przez niego bo "przez przypadek" wbił mi by coś. Nie pozdrawiam

Ten lekarz jest chamski i nieprzyjemny nie potrafi się odzywać do pacjentów, dlatego też pod każdym gabinetem kolejki a u niego pustki .Przy następnej mojej wizycie to on będzie potrzebował pomocy... Nie polecam nikomu

Nie polecam nikomu

Najbardziej nieprzyjemny i chamski lekarz na jakiego trafiłam. Wydaje mu się że postradał wszystkie rozumy ! NIE POLECAM NIKOMU !!!!

Nigdy więcej do takiego lekarza! Jestem w szoku ze taka osoba jest dopuszczona do leczenia pacjenta!!!! Wulgarny, niemiły! Wyszłam z gabinetu niewiedząc nic! Doktor chyba pracuje "za karę" nie polecam

Prostak. Cham. Nawet weterynarz ma wiecej empatii. Cierpi na przerost ambicji nad umiejętnościami. Polecam go tylko największym wrogom.

Bardzo nieprzyjemny, wręcz chamski człowiek. Pacjenta traktuje jak śmiecia. Mam nadzieje, że ktoś się zajmie tą sprawą. Lekarz, który robi zabiegi bez znieczulenia, bo uważa, iż są zbędne, a człowiek się zwija z bólu. Zero empatii, zero kultury, totalna znieczulica. Zdecydowanie nie polecam.

Kompetencji nie wiem czy ma bo trafilam po zabiegu chirurgicznym do niego a on nie wiedział co z tym zrobić, podejścia nie ma żadnego , nic nie wytłumaczył . A uprzejmość po wyjściu pacjenta który był przedemną wchodzę , mówię Dzień dobry można . A on mówi :tak najlepiej to mi na głowę wejść" Przykro mi bardzo nie polecam

Witajcie. Jeśli chodzi o tego lekarza to z jego gabinetu zawsze wychodziłam zadowolona.Leczył mnie i moje dziecko przez kilka lat bez zastrzeżeń.Wspaniały lekarz i człowiek.Pozdrawiam Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z Soboklęszcza

Witajcie.

Najbardziej chamski lekarz jakiego miałam okazję spotkać. Weszłam o kulach do gabinetu, powiedziałam coś w stylu "Dzień dobry, czy można?", a on na to "No!". Oczywiście pierwsze co zrobił to spojrzał na zegarek i wielkie pretensje, że przysłano mnie z innego szpitala właśnie do Płońska. Przez całą wizytę krzyczał, miał pretensje, nie powiedział nawet co mi jest. Jego współpracownica nie jest wcale lepsza. Miną to mnie zabiła na wejściu. Potem czekałam na zwolnienie do pracy, siedzę przed gabinetem, kule na podłodze, a ona wychodzi i "Proszęęęęę...." i stoi jak wmurowana i czeka chyba jak wstanę o tych kulach i podejdę. No ludzie.... litości. Jutro wysyłam skargę na t e dwójkę.

zastanawiam się jak można być tak chamskim w kontakcie z chorym, brak słów, powinien stracić pracę i to natychmiast. Nawet stojąc w kolejce do gabinetu słychać same bardzo złe opinie. A czy jest kompetentny? nie wątpię że coś tam potrafi, ale leczyć ludzi na pewno nie powinien. Jestem zdziwiona, że Dyrekcja Przychodni zatrudnia takiego lekarza.Ja uprzedziłam wszystkich znajomych, aby nie trafili na pana Chudolińskiego zapisując się do chirurga.