lekarz Przemysław Ciesielski

Proktolog

Wyśmienity Pan Doktor, polecam wszystkim cierpiącym, zarówno przed jak i po zabiegu. Jeśli nie jesteście zdecydowani to uwierzcie, że oddajecie się w ręce prawdziwego specjalisty, który ze spokojem wyjaśni wszystko. POLECAM na 200 % Pana Doktora.

Bardzo dziekuje. Sprawnie przeprowadzona operacja, kompleksowe przygotowanie , dokladnie krok po kroku wyjasnione kolejne etapy kuracji. Dodatkowo zrobiona kosmetyka. Polecam!!

Bardzo sympatyczny lekarz. Wspaniale zajmuje się pacjentem, w miarę swoich możliwości. W łatwy sposób opisuje dalszy przebieg leczenia. Polecam tego lekarza :)

Polecam tego lekarza :)

Pana Doktora polecam każdemu - lekarz z powołania, znakomity specjalista. Do tego przesympatyczny, wszystko wyjaśnia i jak trzeba dodaje wsparcia :)

Doskonały lekarz, po 1 wizycie prywatnej ,kazał zglosić się do szpitala i tam mnie operował. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Przemysława,zespołu i oddziału.Poświęca duzo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko a wizyty po operacji(polip i szczelina odbytu)nie kojarzą się ze strachem tylko kolejna dawką informacji oraz opieką. Polecam na 100%-nie musisz już cierpieć:)

Doktor Ciesielski jest lekarzem który wie co mówi i wie co robi, to się wyczuwa .Takie jest moje zdanie.Polecam wszystkim cierpiącym.

Polecam Dr. Ciesielskiego , bardzo stresowałam sie przed wizyta i badaniem per rectum, ale Dr wszystko mi wytłumaczył i odpowiedzial na kazde pytanie i co wazne -wysłuchał. Po wizycie sie uspokoiłam. Jest kompetentny i widac ze zna się na rzeczy POLECAM JESZCZE RAZ.

Dr Ciesielski to najbardziej profesjonalny, życzliwy, oddany pacjentom i przemiły lekarz chirurg,jakiego znam.Godny polecenia:)

Byłem dzisiaj na wizycie u doktora Ciesielskiego, wykrył mi hemoroidy i przepisał odpowiednie leki. To bardzo dobry lekarz, profesjonalista, przemiły człowiek potrafiący wysłuchać pacjenta jak i mu pomóc, szczerze polecam!!!

mialam przyjemnosc, w naglym przypadku trafic do szpitala w Wolominie, na oddzial chirurgii ogolnej - do dr. Ciesielskiego. to wyjatkowo solidny i uprzejmy lekarz, z wielka cierpliwoscia i zrozumieniem mowil sposobie leczenia, omawial rozne warianty, Pomaga podejmowac decyzje, jestem pod wrazeniem p, doktora a le i calego oddzialu,