lekarz Przemysław Ciesielski

Proktolog

Uratował mi życie, chyba Bóg <3 prowadził jego ręce... 14 dni w śpiączce chociaż obudziłem się chyba po 10dniach jak miałem szwy zdejmowane z brzucha i coś stłukło się.( Bóg z Bożą rodziną o tym wie - obudził mnie w dobrym momencie). Miałem być warzywem, a funkconuje normalnie tylko energi nie jest dużo i podłączam sie na ok 16-17H. Pozdrawiam Michał.

Pan Doktor to specjalista najwyższej klasy. Po wielu wizytach u różnych lekarzy jako jedyny rozpoznał moja przypadłość - jelito wypadające i podjął operacji. Dziś jestem miesiąc po operacji, moje życie wróciło do normalności. Jestem w pełni zadowolona z leczenia prowadzonego przez Doktora Ciesielskiego wysoki poziom kultury oraz zaangażowanie w problem, zawsze chętny do odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania w sposób prosty i zrozumiały. Polecam każdemu, kto zmaga się zarówno z problemem wymienionym wyżej jak i każdym innym z dziedziny proktologii.

Wyśmienity Pan Doktor, polecam wszystkim cierpiącym, zarówno przed jak i po zabiegu. Jeśli nie jesteście zdecydowani to uwierzcie, że oddajecie się w ręce prawdziwego specjalisty, który ze spokojem wyjaśni wszystko. POLECAM na 200 % Pana Doktora.

Bardzo dziekuje. Sprawnie przeprowadzona operacja, kompleksowe przygotowanie , dokladnie krok po kroku wyjasnione kolejne etapy kuracji. Dodatkowo zrobiona kosmetyka. Polecam!!

Bardzo sympatyczny lekarz. Wspaniale zajmuje się pacjentem, w miarę swoich możliwości. W łatwy sposób opisuje dalszy przebieg leczenia. Polecam tego lekarza :)

Polecam tego lekarza :)

Dr Ciesielski to najbardziej profesjonalny, życzliwy, oddany pacjentom i przemiły lekarz chirurg,jakiego znam.Godny polecenia:)

Doktor Ciesielski jest lekarzem który wie co mówi i wie co robi, to się wyczuwa .Takie jest moje zdanie.Polecam wszystkim cierpiącym.

Pana Doktora polecam każdemu - lekarz z powołania, znakomity specjalista. Do tego przesympatyczny, wszystko wyjaśnia i jak trzeba dodaje wsparcia :)

Doskonały lekarz, po 1 wizycie prywatnej ,kazał zglosić się do szpitala i tam mnie operował. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Przemysława,zespołu i oddziału.Poświęca duzo czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko a wizyty po operacji(polip i szczelina odbytu)nie kojarzą się ze strachem tylko kolejna dawką informacji oraz opieką. Polecam na 100%-nie musisz już cierpieć:)

Byłem dzisiaj na wizycie u doktora Ciesielskiego, wykrył mi hemoroidy i przepisał odpowiednie leki. To bardzo dobry lekarz, profesjonalista, przemiły człowiek potrafiący wysłuchać pacjenta jak i mu pomóc, szczerze polecam!!!