lekarz Przemysław Ciesielski

Proktolog

Najlepszy lekarz na świecie, niezwykle uprzejmy, bardzo zaanagażowany, BEZ PORÓWNANIA do innych!!! Dziękuję Panie doktorze za prowadzenie, dzięki Panu cały pobyt i zabieg nie był tak straszny. Myślałam, że już tacy lekarze nie istnieją, na szczęście się myliłam. Pozdrawiam serdecznie.

Znakomity lekarz i specjalista , miły , kompetentny i bardzo zaangażowany w chorobę pacjenta , dla niego liczy się przede wszystkim człowiek.Przywraca wiarę w lekarzy i służbę zdrowia - szczególnie tą państwową.

Zdecydowanie polecam, bardzo, bardzo dobry i kompetentny lekarz. Dr.Ciesielski przyjmuje w kilku miejscach min w przychodni Multi-Medica w Zielonce, od razu powiem, że to na prawdę fajna klinika, jest tam fachowy i miły personel. W 100% jestem na TAK, szczególnie w połączeniu Dr.Przemysława Ciesielskiego i Multi -Medici:)

Zdecydowanie polecam, bardzo, bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Naprawdę wyjątkowy lekarz. Bez zawachania mogłabym go wszystkim polecić. Poświęca pacjentom 100% uwagi, i nie mniej zaangazowania w ich wyleczenie. Miałam z nim kontakt zarówno na płaszczyźnie wizyty prywatnej jak i na służbę zdrowia i w obydwu przypadkach super. Co najważniejsze jako proktolog podczas badania zachowuje się tak, aby pacjent czuł się jak najbardziej swobodnie i jak najmniej skrępowany. Polecam;)

Dr Ciesielski to świetny lekarz, zdecydowanie warty polecenia. Kompetentny a do tego bardzo sympatyczny.

Szczerze polecam dr Przemysława Ciesielskiego, to wyjątkowo rzeczowy i miły spesjalista. Pacjenta traktuje z empatią i zrozumieniem. Badania przeprowadza wyjątkowo delikatnie,jednocześnie bardzo dokładnie wszystko opisuje i wyjaśnia pacjentowi.

wspaniały lekarz ciepły sympatyczny człowiek polecam

wspaniały lekarz ciepły sympatyczny człowiek polecam

naprawdę dobry fachowiec. tłumaczy dokładnie. robił ma wycięcie torbieli ogonowej.

Bardzo uprzejmy, wszystko mi wytłumaczył, nie czułam się nawet skrępowana, polecam

polecam kompetentny i zaangażowany - co nie zawsze się zdaża nawet w prywatnym gabinecie