lekarz Przemysław Czernek

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Nieuprzejmy i arogancki. Zamiast zająć się moim urazem, wypytywał w bardzo niemily sposob o adres(mieszkam za granica ale mam ubezpieczenie i karte europejska nigdy nie mialam z tym problemow). Omijajcie go szwrokim lukiem! W ogole mi nie pomogl, niestety musze isc na wizyte prywatna do innego lekarza.

Najgorszy lekarz jakiekolwiek można spotkać!! Nie uprzejmy, arogancki, chamski!!! Wyprasza rodzinę z konsultacji osoby 80 letniej!! Bezczelnie pyta czy osoba jest pełnoletnią i czy może sama o sobie decydować, podczas gdy starsza osoba niedoslyszy i ma problem ze słuchem!! Babcia zostala przywieziona do szpitala karetka przez uraz kręgosłupa a wracać musiał bez butów w ciasym samochodzie do którego nie potrafiła nawet wsiąść!!! Tego Pana nie powinno się nazywać lekarzem!!!

lekarz bardzo nerwowy i nieuprzejmy Jeszcze przed diagnozą nakrzyczał na pacjenta. Podczas badania szarpał nogę nie zważając na krzyk z bólu pacjenta. Nigdy więcej kontaktu z tym lekarzem.

Lekarz bardzo nieuprzejmy i arogancki. Myśli że pacjent jest dla niego a nie on dla pacjenta. Oby w życiu do niego nie trafić.