lekarz Przemysław Czernek

1,3
1,4

Pan doktor bardzo nie miły, arogancki, nieuprzejmy. NIE POLECAM Ten Pan nie powinien leczyć. Wyrzucił mnie z gabinetu (bezczelnie otworzył drzwi nie słuchając mnie i woła kolejnego pacjenta).

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Pan doktor człowiek wykształcony jednak bez grama kultury osobistej. Wizyta na izbie przyjęć, po zapytaniu się czy można wejść ze zdjęciem RTG Pan doktor nakrzyczał, żeby wyjść w tej chwili, podejście do pacjenta na najniższym poziomie. Po zdawkowymi wyjaśnieniu ojcu co mi dolega zaczął rzucać komentarzami, że w jego wieku prace podczas których doznał urazu są nie wskazane - takie uwagi są nie na miejscu. Ponad to przepisał leki ogólnodostępne, przy czym mówiliśmy, że te mocne na receptę nie pomogły- jak widać z słuchaniem pacjenta tez ma problem. Zalecam omijać szerokim łukiem, a panu doktorowi życzę więcej empatii i kultury osobistej.

Zmarnowany czas, szkoda czasu i nerwów. Schorzenie bardzo poważne i żadnych badan nie chciał zlecić, zero pomocy. Niewiem czym się kierują tacy ludzie wybierając medycyne bo na pewno nie pomocą chorym. Nie polecam nikomu.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Nieuprzejmy i arogancki. Zamiast zająć się moim urazem, wypytywał w bardzo niemily sposob o adres(mieszkam za granica ale mam ubezpieczenie i karte europejska nigdy nie mialam z tym problemow). Omijajcie go szwrokim lukiem! W ogole mi nie pomogl, niestety musze isc na wizyte prywatna do innego lekarza.

Lekarz bardzo nieuprzejmy i arogancki. Myśli że pacjent jest dla niego a nie on dla pacjenta. Oby w życiu do niego nie trafić.

Najgorszy lekarz jakiekolwiek można spotkać!! Nie uprzejmy, arogancki, chamski!!! Wyprasza rodzinę z konsultacji osoby 80 letniej!! Bezczelnie pyta czy osoba jest pełnoletnią i czy może sama o sobie decydować, podczas gdy starsza osoba niedoslyszy i ma problem ze słuchem!! Babcia zostala przywieziona do szpitala karetka przez uraz kręgosłupa a wracać musiał bez butów w ciasym samochodzie do którego nie potrafiła nawet wsiąść!!! Tego Pana nie powinno się nazywać lekarzem!!!

lekarz bardzo nerwowy i nieuprzejmy Jeszcze przed diagnozą nakrzyczał na pacjenta. Podczas badania szarpał nogę nie zważając na krzyk z bólu pacjenta. Nigdy więcej kontaktu z tym lekarzem.