Jestem w lekkim szoku. Zadzwoniłam do pana doktora to powiedział żebym przyszła to porozmawiamy. Przygotowuję się do założenia implanta. Pan doktor Dąbek bez pośpiechu wytłumaczył mi wszystko krok po kroku. Czułam się jakbym chodziła do doktora całe wieki. Jest bardzo miły, rzeczowy i niezwykle uprzejmy. Z poprzednim stomatologiem na wizytę nie mogę się umówić od 2 m-cy. Jestem bardzo mile zaskoczona i tym samym zdecydowałam, że to pan doktor Dąbek założy mi implanta. Ktoś wcześniej napisał , że za konsultację doktor bierze pieniądze. Jest to wierutne kłamstwo ponieważ pan doktor nie wziął ode mnie nawet złotówki. Super lekarz. Szkoda, że go wcześniej nie znałam.

Przyjechałem do gabinetu "TomDent" z innego miasta z bólem na tomografię zęba. Przed i po tomografii poprosiłem o konsultację i krótkie wyjaśnienie lub opis mojej sytuacji ale niestety dr Dąbek nie miał 3-5 min czasu i nie zawracał sobie głowy pacjentem z bolącym zębem. 100 PLN za tomografię i zdjęcie na CD jak najbardziej ok ale.... nigdy więcej tego gabinetu. Natomiast Pani wykonująca tomografię przemiła i nawet poprosiła dr o opinie. Niestety brak czasu :-(

super lekarz polecam wszystkim w tomaszowie nie ma lepszego specjalisty bardzo miły i uprzejmy super specjalista

Wszystko płatne, nawet konsultacja lekarska.Byłam u innych stomatologów w innych miastach ,żaden za konsultację pieniędzy nie brał.Jeden uczciwy powiedział nawet"nic pani nie zrobiłem więc pieniędzy nie biorę".U doktora Dąbka takie rzeczy są płatne.Bazuje już chyba na opinii sławy w Tomaszowie.Szału nie ma.Są inni równie dobrzy uczciwi i tańsi.Nie wiem tylko jak z przeglądem zębów.Ciekawe czy też płatne?,ale widząc podejscie to chyba tak.Co się dzieje z tymi ludźmi???!!!

Byliśmy całą rodziną na przeglądzie zębów. Płaciliśmy za zdjęcie panoramiczne córki przed leczeniem ortodontycznym 50pln ale nie za przeglądy.Za umówioną konsultacje u ortodonty była opłata 50pln ale to chyba normalnie.

Byliśmy całą rodziną na przeglądzie zębów. Płaciliśmy za zdjęcie
panoramiczne córki przed leczeniem ortodontycznym 50pln ale nie
za przeglądy.Za umówioną konsultacje u ortodonty była opłata
50pln ale to chyba normalnie.

Byłem na konsultacji w sprawie koron. Przyniosłem swoje zdjęcie rtg. Dowiedziałem się dlaczego trzeba je zrobić i jakie. Wizyta bez pośpiechu, dokładnie podane koszty. Nic nie płaciłem.

Byłem na konsultacji w sprawie koron. Przyniosłem swoje zdjęcie
rtg. Dowiedziałem się dlaczego trzeba je zrobić i jakie.
Wizyta bez pośpiechu, dokładnie podane koszty.
Nic nie płaciłem.

Lekarz wykonał u mnie leczenie implantami. Poświęcił dużo czasu na tłumaczenie leczenia.Efekt leczenia jest bardzo dobry. Zalecił mi wizyty kontrolne co pół roku które mają być nieodpłatne.Duży spokój i życzliwość.

Lekarz wykonał u mnie leczenie implantami. Poświęcił dużo czasu
na tłumaczenie leczenia.Efekt leczenia jest bardzo dobry.

Profesjonalny, miły, uprzejmy. Zawdzięczam mu uratowanie zęba, który w połowie przestał istnieć po zabiegach innego stomatologa. Jedna wizyta-ząb został odbudowany. Nic nie dzieje się z nim od kilku lat. Jest tylko jeden problem-trudno się dostać do niego- bardzo długie terminy oczekiwania-ale to chyba dobrze o nim świadczy-tak dużo pacjentów chce korzystać z jego usług. Polecam tego lekarza. Od długiego czasu korzystam z jego usług i jestem zawsze zadowolona.

bardzo profesjonalny i uprzejmy poswieca pacjentowi duzo czasu polecam kazdemu

bardzo profesjonalny i uprzejmy poswieca pacjentowi duzo czasu polecam kazdemu

REWELACJA. pełny profesjonalizm. poprzedni dentysta zepsuł mi wszystkie zęby zakładając plomby na nieoczyszczone dziury. Miałam z tym mnóstwo problemu. Pan Dąbek wszystko mi naprawił i wyleczył. Było to 3 lata temu. Od tamtego czasu nie miałam ani jednego ubytku (wcześniej do dentysty chodziłam raz na 2 miesiące). POLECAM!!