Wyrywałem wszystkie zęby i zero bólu. Pan doktor bardzo uprzejmy, świetnie znieczula, szybko i bezboleśnie wyrywa, dokładnie tłumaczy co i jak będzie robione i to wszystko na NFZ, a nie prywatnie. Pierwszy raz w życiu szedłem do dentysty z uśmiechem i się nie bałem :) Jedynie jego asystentka sprawia wrażenie spanikowanej przy wyrywaniu zębów, ale daje radę dotrwać do końca. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz , dobrze znieczula nawet wyrwanie 8ki u niego to przyjemność.Asystentka też super. POLECAM.

Pan doktor to wspaniały człowiek pełen profesjonalizm polecam każdemu usuniecie było ciężkie ale znieczulenie daje tak dobre ze nic nie bolało

BYŁAM DWA RAZY Z MOIM MAŁYM SYNKIEM 4 LATKA NA WYRYWANIU.JEST MIŁY,MA PODEJSCIE DO DZIECI,BARDZO GO MÓJ MAŁY POLUBIŁ I DZIEKI NIEMU NIE BOI SIE DENTYSTY:) JA POLECAM!

Najlepszy dentysta jakiego spotkalam!!!Super czlowiek!!! Wyrywa najlepiej na świecie!!!!

super!jestem straszna panikarą!przyszłam do niego z górną ósemką,pociłam sie i stresowalam przed wyrwaniem niepotrzebnie,wogule bólu nie czułam jak mi go wyrwał:)gorąco go polecam.bede leczyc u niego od nowego roku zęby:)

bardzo pozytywnie pod każdym względem, wielę lat sie u niego lecze i jestem zadowolona, połowa mojej rodziny równiez korzysta z jego usług

podsumowując dwa lata leczenia u tego Pana 50% plomb wypadło (3 szt.)

podsumowując dwa lata leczenia u tego Pana 50% plomb wypadło (3 szt.)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wodzisław Śląski"?

NZOZ "Centrum Gastroenterologii"
Jana Pawła II 6,8