Przemysław Durczok

Bardzo dobry lekarz , dobrze znieczula nawet wyrwanie 8ki u niego to przyjemność.Asystentka też super. POLECAM.

Wyrywałem wszystkie zęby i zero bólu. Pan doktor bardzo uprzejmy, świetnie znieczula, szybko i bezboleśnie wyrywa, dokładnie tłumaczy co i jak będzie robione i to wszystko na NFZ, a nie prywatnie. Pierwszy raz w życiu szedłem do dentysty z uśmiechem i się nie bałem :) Jedynie jego asystentka sprawia wrażenie spanikowanej przy wyrywaniu zębów, ale daje radę dotrwać do końca. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Najlepszy dentysta jakiego spotkalam!!!Super czlowiek!!! Wyrywa najlepiej na świecie!!!!

Pan doktor to wspaniały człowiek pełen profesjonalizm polecam każdemu usuniecie było ciężkie ale znieczulenie daje tak dobre ze nic nie bolało

BYŁAM DWA RAZY Z MOIM MAŁYM SYNKIEM 4 LATKA NA WYRYWANIU.JEST MIŁY,MA PODEJSCIE DO DZIECI,BARDZO GO MÓJ MAŁY POLUBIŁ I DZIEKI NIEMU NIE BOI SIE DENTYSTY:) JA POLECAM!

super!jestem straszna panikarą!przyszłam do niego z górną ósemką,pociłam sie i stresowalam przed wyrwaniem niepotrzebnie,wogule bólu nie czułam jak mi go wyrwał:)gorąco go polecam.bede leczyc u niego od nowego roku zęby:)

podsumowując dwa lata leczenia u tego Pana 50% plomb wypadło (3 szt.)

podsumowując dwa lata leczenia u tego Pana 50% plomb wypadło (3 szt.)

bardzo pozytywnie pod każdym względem, wielę lat sie u niego lecze i jestem zadowolona, połowa mojej rodziny równiez korzysta z jego usług