lekarz PrzemysŁaw Dybciak

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz!!!!!!!!! Mam do niego 100% zaufanie- dziękuję za to że Pan jest.

Bardzo dobry człowiek iświetny lekarz uratował życie mojemu mężowi

Bardzo dobry człowiek iświetny lekarz uratował życie mojemu mężowi

Świetny lekarz. Szkoda że odszedł ze Stoczka. Myślę o przeniesieniu się do przychodni, do Domanic. Nie spotkałam się jeszcze z tak przyjemnym i kompetentnym lekarzem. Polecam.

ZGADZAM SIE W ZUPEŁNOŚCI ZE WSZYSTKIMI ZE TO SUPER LEKAT\RZ GODNY Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECENIA INNYM. MI TEZ B.DUZO W ZYCIU POMÓGŁ. DZIĘKUJE PANU

To suuuuuuuper ! lekarz. Od lat leczę się u niego i mam do niego pełne zaufanie. Szkoda, że nie przyjmuje w Łukowie.

wspaniały lekarz mało takich wykrył u mnie chorobę którą miałem w sobie od urodzenia w wieku 13 lat od razu skierował mnie do szpitala uratował mi życie jestem jemu wdzięczny

BARDZO ALE TO BARDZO !!!!!!!!ZDOLNY LEKARZ.MIŁY,UCZCIWY,WRAŻLIWY,ROZSĄDNY.ZE SKUPIENIEM PODCHODZI DO KAZDEGO PROBLEMU,MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE URATOWAŁ MI ŻYCIE.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE;;;BARDZO NAM WSZYSTKIM GO W STOCZKU BRAKUJE.WDZIĘCZNA PACJĘTKA!!!!!

Wspaniały lekarz. Rozpoznał chorobę u mojego męża podczas gdy inni leczyli go na co innego.Uratował mu życie. To po prostu SUPER lekarz.

Bardzo dobry lekarz,uprzejmy ,kompetentny,stara się znaleść przyczynę dolegliwości a nie leczy objawowo tak jak inni lekarze.Ufam Mu 100% zawsz mojej rodzinie pomógł.Pracował w Stoczku Łuk,ale już nie pracujei bardzo ale to bardzo nam Go brakuje.

Wspaniały lekarz, kompetentny, godny zaufania, zawsze można na niego liczyć!!!!

Wspaniały lekarz, kompetentny, godny zaufania, zawsze można na niego liczyć!!!!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Stoczek Łukowski"?

Przychodnia
Wałowa 1