lekarz Przemysław Frąckiewicz

Pulmonolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę ! PROFESJONALNY LEKARZ !

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę !
PROFESJONALNY LEKARZ !

lekarz pierwsza klasa. doskoinaly kontakt zawsze usmiech na twarzy. wie co mowi i jego metody leczenia sie sprawdzaja. w przeciwienstwie do jego zony madrej pani dr danuty frackiewicz dermatolog. jej metody sie nigdy nie sprawdzaja. on jest rewelacyjny

Bardzo miły lekarz. Zawsze poświęca dużo czasu, rzeczowo odpowiada na pytania. Zawsze uśmiechnięty no i najważniejsze : mój synek go uwielbia( ma rewelacyjne podejście do dzieci). Leczenie przyniosło porządane skutki.

Bardzo dobry kontakt. Umie dokładnie wyjaśnić co sie ze mną dzieje. Mówił dokładnie jak mam postępować i po co to mam robić. Poświęcił mi dużo czasu. Pomógł.

bardzo miłe podejście do chorego.poświęca dużo czasu.wszystko wyjaśni.zawsze uśmiechnięty