lekarz Przemysław Frąckiewicz

Pulmonolog, Pediatra

Dajcie sobie spokój z tym lekarzem, aby kasa i kasa Pacjent który się leczy to jest na L4 Kończy się L4 i lekarz wysyła na badania jeszcze raz w celu dokładniejszych badań, a co za tym idzie pacjent nie jest w pracy, pojawiając się u lekarza z wynikami lekarz konczy leczenie bo choroba mineła, ale prosząc o L4 za 2 dni które straciłem na badania to lekarz mówi że nie ma podstaw😁😁😁 jak nie ma podstaw???? Jak robiłem badania na jedną i tą samą chorobe, czyli robi się kontynuację danej ...

Dajcie sobie spokój z tym lekarzem, aby kasa i kasa

Pacjent który się leczy to jest na L4

Kończy się L4 i lekarz wysyła na badania jeszcze raz w celu dokładniejszych badań, a co za tym idzie pacjent nie jest w pracy, pojawiając się u lekarza z wynikami lekarz konczy leczenie bo choroba mineła, ale prosząc o L4 za 2 dni które straciłem na badania to lekarz mówi że nie ma podstaw😁😁😁 jak nie ma podstaw???? Jak robiłem badania na jedną i tą samą chorobe, czyli robi się kontynuację danej choroby albo wypisuje się na podobne schorzenie żeby w systemie sie zgadzalo i cześć. Kasa i kasa, a dni wolne kryć urlopem. Nie polecam uciekać jak najszybciej

Nie chciał astmatykowi przepisać inhalatora, i dorzucił ze bo bez szczepień bezczelne i prawdziwe, 150 zł w błoto lekarz rodzinny lepiej pomógł. Nie miał karty z przed fakt 6 lat bo usunięte i na nowo zakładane, a ja bym. Się. Udusił nie. Polecam

Dawno nie spotkałam tak wnikliwego i sympatycznego lekarza, jego stoicki spokój, nawet w sytuacjach, gdzie dziecko nie bardzo chce współpracować powalił mnie na kolana, diagnoza celna, leki dobrze dobrane, żałuję że nie mam do Pana doktora trochę bliżej, ale naprawdę warto!

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę ! PROFESJONALNY LEKARZ !

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim cierpiącym na astmę !
PROFESJONALNY LEKARZ !

Bardzo miły lekarz. Zawsze poświęca dużo czasu, rzeczowo odpowiada na pytania. Zawsze uśmiechnięty no i najważniejsze : mój synek go uwielbia( ma rewelacyjne podejście do dzieci). Leczenie przyniosło porządane skutki.

bardzo miłe podejście do chorego.poświęca dużo czasu.wszystko wyjaśni.zawsze uśmiechnięty

lekarz pierwsza klasa. doskoinaly kontakt zawsze usmiech na twarzy. wie co mowi i jego metody leczenia sie sprawdzaja. w przeciwienstwie do jego zony madrej pani dr danuty frackiewicz dermatolog. jej metody sie nigdy nie sprawdzaja. on jest rewelacyjny

Bardzo dobry kontakt. Umie dokładnie wyjaśnić co sie ze mną dzieje. Mówił dokładnie jak mam postępować i po co to mam robić. Poświęcił mi dużo czasu. Pomógł.