dr Przemysław Gawiński

Powiem tylko tyle lepszego i bardziej kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałam to jest lekarz z powołania.

Witam, to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam, badanie było przeprowadzone profesjonalnie i delikatnie. Pan doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Cena standardowa jak na świadczenia prywatne, polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam.

Witam,
Pozdrawiam.

Do Pana dr.Gawińskiego chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona , dzięki solidności i głębokiej wiedzy uratował mnie od poważnej choroby. Bardzo wszystkim kobietom polecam tego lekarza , jest bardzo miły i uprzejmy . Profesjonalny pod każdym względem .Wysoka kultura osobista a tej w obecnych czasach większości ludziom brakuje.

odbyłam u niego pierwszą wizytę, wszystko bezboleśnie, miły, uprzejmy, polecam

odbyłam u niego pierwszą wizytę, wszystko bezboleśnie, miły, uprzejmy, polecam

Świetny lekarz,prowadził moją ciążę ijemu zawdzięczam urodzenie zdrowego dziecka. Za dodatkową wizytę w miesiącu w okresie świąt nie musiałam płacić. Szkoda tylko że tak trudno się zapisać ale to świadczy o popularności tego lekarza . Szacun panie doktorze chylę czoło.życzę wszystkiego naj naj lepszego w nowym roku.

Moim zdaniem jest świetny. prowadził dwie moje ciąże. Mimo że przedtem miałam dwa poronienia, wiedział, co zrobić, aby moje dziewczynki mogły przyjść na świat. Jest zawsze spokojny, opanowany. Jeżeli trzeba przychodzić często, czasami kolejna wizyta odbywa się za darmo. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Polecam go z czystym sumieniem!!!

Najlepszy lekarz jakiego można polecić!!

Najlepszy lekarz jakiego można polecić!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, super naprawdę polecam!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, super naprawdę polecam!!

Lekarz bardzo cierpliwy. Robił mi cesarkę i miło go wspominam, jak mnie leczył na patologii ciąży :) Miły, sympatyczny i otwarty na pacjentki :)

Jeden z najlepszych lekarzy u jakiego miałam okazję być. Miły, uprzejmy, do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Lekarz z prawdziwego zdarzenia dla którego liczy się zdrowie, a nie pieniądze. Szczerze polecam.