lekarz Przemysław Jarosiński

Psychiatra, Psychoterapeuta

Bardzo mi pomogl. Podwazyl opinie innego lekarza ktora wiem po czytaniu na temat chorob iz byla mylna.Czyli Dr.Przemyslaw.J mial racje . Pomogl mi podczas najciezszej postaci depresji.

Bardzo mi pomogl.
Pomogl mi podczas najciezszej postaci depresji.

Nazywam się Maciej Parszuto i całego serca polecam mojego lekarza który umie dotrzeć do chorego i jag by to czytał mój lekarz to proszę go o kontakt mój adres mejlowy nowy to lavist@wp.pl pozdrawiam pa pa wiersz Gdybym to utracił ptaki wskażą mi drogę powietrze opowie mi kim byłem a ja sam na pełnie się sobą i wypowiem swoje imię i nazwisko od początku. Z głowy i na poczekaniu.

Zdecydowanie polecam - ogromna uważność na pacjenta, takt i kultura. Korzystałam najpierw z wizyt płatnych, poźniej zaś w ramach NFZ- nie było różnicy w traktowaniu- co naprawdę jest rzadkością u polskich lekarzy.

Zdecydowanie polecam - ogromna uważność na pacjenta, takt i kultura.

BYLEM JEGO PACJENTEM POMUGL MI WYJSC Z NAJGORSZEGO STZANU ZDROWIA

BYLEM JEGO PACJENTEM POMUGL MI WYJSC Z NAJGORSZEGO STZANU ZDROWIA

Żyje tylko dzięki temu że żona zawiozła mnie do wspaniałego człowieka i lekarza dr Pobochy.Pan Jarosiński doprowadził mnie do takiego stanu,że straciłem nadzieję na życie.