lekarz Przemysław Jedynak

Chirurg ogólny, Internista

1,1
1,1

Żenada. Lekarz zobaczył kostkę, sprawdził obrzęk i tyle. Nie dał żadnych wskazówek odnośnie rehabilitacji. Nie posłał na dalsze badania, ani wspomnianą wcześniej rehabilitację. Spisał tylko przypadek i odesłał z niczym. Na pytanie czy może coś poradzić zaczął zwracać się do mnie jakbym była co najmniej niedorozwinięta psychicznie. Nie polecam. Swoją aparycją i sposobem zwracania się do pacjenta odrzuca i pokazuje iż jest on niekompetentny.

Doktor plasterek jak ktoś napisał zero kontaktu z pacjentem , zamiast od 12 przyjmuje 12.30 . Wole zapłacić ciężkie pieniądze prywatnie niż leczyć się w tej przychodni , wstyd dla tego zawodu , moja wizyta w tej przychodni była ostatnią .

Doktor plasterek,zero kontaktu z pacjentem,jako chirurg trudno powiedzieć(założyć plasterek) i za dwa dni do kontroli,brak wywiadu. Nie polecam

Nie polecam

Co to za lekarz który nie zleci żadnych badań tylko z za biurka stwierdza , że żebra są zrosniete a tu wystarczyło zrobić rtg i byłoby wiadomo, że tak nie jest. Zero badań ,zażywać kto na i do roboty

Jezeli to jest Jedynak, ktory przyjmuje na ul. Komowickiej w Bielsku-Bialej, to tragedia. Tacy ludzie naprawde powinni sobie odpuscic. Na schorzenie nogi nawet sie nie popatrzyl, nie wstal za biurka, przepisac masc za 10zl na swistku papieru. Zgorzknialy, stary cham - nie wiem co sie dzieje w zyciu tego czlowieka, ale zdecydowanie sie to przeklada na jakosc jego pracy. Unikac za wszelka cene.

Unikac za wszelka cene.

Lekarz tragedia brak fachowości, kierownik NZOZ o Boże, aby nikt więcej nie musiał się leczyć u tak nie kompetentnych osób. Przedewszystkim

Cham jakich mało. Wyzwał mnie od wariatów. Gdy zapytałem o możliwość rehabilitacji, to powiedział, żebym sobie zrehabilitował głowę. Stanowczo nie polecam. Niekompetentny.