lekarz Przemysław Korszun

2,3

Najgorszy lekarz na jego mogłam trafić! Po krótce... Poród trwał książkowo, problem zaczął się gdy lekarz zapomniał, że muszę jeszcze urodzić łożysko, po tym czekała mnie abrazja, gdzie doszło do dużej utraty krwi, dzięki lekarzowi, który wolał sobie pożartować o moim tatuażu i wzorku na paznokciach, myśląc, że jestem już całkowicie nieprzytomna i tego nie słyszę.... Nie będę wszystkiego opisywać, bo nie starczyłoby miejsca, ale doszło do transfuzji krwi, zapalenia macicy, zagrożenia sepsą itd...po porodzie minęły 4 miesiące ja jeszcze jeżdżę do lekarzach, którzy próbują mnie z tego wszystkiego powoli wyciągnąć... Mam nadzieję, że Pan "Doktor" to przeczyta i weźmie sobie to do serca, ponieważ cały czas zastanawiam się czy wystąpić na drogę sądową, tylko na razie wolę zająć się moim świeżo narodzonym dzieckiem.

Lekarz godny polecenia , wizyta na najwyższym poziomie , uprzejmy , taktowny , choroba rozebrana na czynniki pierwsze . Po wizycie nawet z gorszą diagnozą kobieta może czuć się pewnie , że nie zostanie sama ze sobą i chorobą . Diagnostyka USG ze wskazaniem '' przysłowiowym palcem '' a nie z tłumaczeniem no widzi pani ?? Jestem pacjentką z polecenia nie zawiodłam się !!

Bardzo średni lekarz. Najchętniej pacjentkę widziałby co tydzień na wizycie, pomimo że sam mówi że wszystko jest w porządku. Często tez straszy poronieniem, przedwczesnym porodem itd. Na drugi raz wybiorę innego ginekologa. na pewno nie jego.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szamotuły"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety