lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

Pan doktor Krol swietny chirurg,profesjonalista w swojej dziedzinie,oddany calkowicie swojej misji.Jest takze cudownym czlowiekiem,omilym, cieplym, spokojnym usposobieniu.Przeprowadzil u mnie usuniecie guza piersi, po czym potrafil wesprzec psychicznie ,kiedy bylam bardzo zalamana.Nadal pozostaje pod jego opieka,poniewaz zasluguje na zaufanie i uznanie.Dziekuje za wszystko. Polecam wszystkim tego chirurga z czystym sumieniem bo jest wyjatkowy. Emilia K.

Bardzo dziękuję Panu dr P. Królowi za profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia guzka piersi,który odbył się w przemiłej atmosferze,bez stresu i bólu.Pan Doktor jest znakomitym specjalistą, a przede wszystkim ciepłym i serdecznym człowiekiem.Jeszcze raz dziękuję,pozdrawiam i wszystkim POLECAM!

Dziekuję Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pępkowej, oraz po kilku miesiącach za wykonany zabieg usunięcia guzków tkanki podskórnej .Lekarz kompetentny,ciepliwie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące zabiegu oraz okresu rekonwalescencji.Lekarz z powołania, polecam go z czystym sumieniem .Pozdrawiam.

Lekarz kompetentny i zaangażowany w to co robi. Przy swojej pracy jest uprzejmy i z niezwykłą cierpliwościa oraz ciepłem potrafi wytłumaczyć cały proces leczenia i rehabilitacji, co powoduj, że rak staje sie zwykła chorobą a nie wyrokiem!!Moge smiało powiedzieć : LEKARZ Z POWOŁANIA!!Polecam gorąco!!Pacjentka Jola

Dziękuję Panu doktorowi za profesjonalnie wykonanie zabiegu usunięcia kilku pieprzyków. Dziękuje także za świetne podejście do pacjenta oraz cierpliwość. Do tego lekarza trafiłam z polecenia mojej mamy która byłą bardzo zadowolona z przeprowadzonej kilka lat wcześniej operacji.

Lekarz niezwykle kompetentny o bardzo ciepłym, miłym usposobieniu i indywidualnym podejściu do pacjenta pełnym zaangażowania, cierpliwości i troski. Oferuje wsparcie na każdym etapie leczenia, wzbudza stuprocentowe zaufanie. W mojej opinii jest jak najbardziej godny polecenia.

Osoba której zawdzięczam życie.Polecam niezależnie czy z funduszu czy prywatnie.Wysokie kompetencje i ogromne zangażowanie.Lekarz z powołania.Polecam .Rak piersi to trudna sprawa z tym lekarzem jest to dużo łatwiejsze.Dziewczyny dobrze że jest taki lekarz.

Osoba której zawdzięczam życie.Polecam niezależnie czy z funduszu

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Udziela wyczerpujących informacji na temat choroby oraz planowanego sposobu leczenia. Operacja przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

Ciepły, serdeczny, budzący zaufanie.Polecam wszystkim pacjentkom wybierającym się na pierwszą wizytę do lekarza chirurga.Uprzejmy,miły,wykazuje wiele cierpliwości w tłumaczeniu danego zagadnienia.

Znakomity specjalista z życzliwym podejściem do pacjenta. Poza dokładną diagnozą, można liczyć na rzeczowe i klarowne wyjaśnienie danego problemu chorobowego.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-760 Katowice
Teatralna 10
40-003 Katowice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

ul. Michała Drzymały 6/7
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
43-600 Jaworzno