Przemysław Kwiatkowski

1,7
1,5
1,6
1,4

To aż dziw bierze że ten człowiek ma dyplom lekarski. Ale o jego poziomie i kulturze świadczy chociaż byto że "lekarz" praktycznie nie przyjmuje prywatnie bo nikt by pewnie nie przyszedł. Dostał robotę w sieciówkach abonamentowych bo tam mało płacą i nie liczą się dla nich kompetencje lekarza

To aż dziw bierze że ten człowiek ma dyplom lekarski.

Prosze trzymac sie z daleka od tego lekarza- nie dosc, ze cham to jeszcze kompletny brak kompetencji!!!Bez zaglebiania sie w szczegoly wyszlam po 3 mcach oczekiwania bez niczego, chcial powilac wyniki dobrych i aktualnych badan u siebie czyli "wycisnac"wszystko co sie da z NFZ, bezczelny, arogancki, brak szacunku do pacjenta, do kobiety, do czlowieka, krzyczy- jedyna niechlubna pamiatka jaka pozostanie po tej wizycie do oficjalna skatga na tego czlowieka= nie lekarza do Przychodni, Okregowej Izby Lekarskiej oraz NFZ! czekam na ich intrerwencje moze pomoga ukrocic Panu swoje poczucie "władzy"!

Bardzo krzywdzące opinie. Moją nogę po bardzo skomplikowanym złamaniu w wyniku wypadku komunikacyjnego złożył perfekcyjnie. To wspaniały lekarz.

Odradzam, ten człowiek nie ma żadnego podejścia do pacjenta, nie można o nic zapytać, krzyczy, obraża pacjenta, sam powinien się udać do psychologa bo takie zachowanie nie jest normalne. Pacjenci wychodzą od niego zdenerwowani, lekceważy wyniki wcześniejszych badań, wszystkie prześwietlenia muszą być wykonane u niego bo na inne nawet nie patrzy dla porównania. Buc i cham. Odradzam, nie powinien pracować z ludźmi a na pewno nie za nasze pieniądze!

Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy i nietaktowny. Gdy po obchodzie w szpitalu na Barskiej zapytałam go o stan zdrowia mojej babci (była bardzo słaba i od kilku dni w stanie zagrożenia życia) dr. Kwiatkowski, zamiast odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie, zaczął wytykać mi MOJ brak wiedzy na tematy medyczne. Tego wieczoru byłam tez świadkiem jak dr. Kwiatkowski podczas swojego obchodu budził po kolei pacjentów w każdym pokoju krzycząc na nich głośno coś typu: "jak się pan/pani czuje" uważam, ze tego typu ludzie kompletnie nie nadają się do opieki nad chorymi

uważam, ze tego typu ludzie kompletnie nie nadają się do opieki nad chorymi

Lekarz bardzo nieuprzejmy, totalnie lekceważy pacjenta. Zamiast wysłuchać i wyjaśnić wątpliwości potrafi tylko krzyczeć. Jego zalecenia są sprzeczne z zaleceniami innych lekarzy. Wizyta u niego to stracony czas i pieniądze NFZ'tu. Odradzam !

p doktor skladal mi noge dwukrotnie po otwartym zlamaniu zle zlozyl raz pozniej drugi raz po 9mc noga sie nie zrastala ale p doktor widzial zrost po kolejnej wizycie tym razem u dr Seredynskiego stwierdzil BRAK ZROSTU terazjestem juz po piatej operacji tym razem na Szaserow na Barskiej krzywo mi zlozyli kosc i stopa byla skrecona 30 stopi na zewnatrz

Brak kompetencji tego lekarza jest powalający. Nie mogę podać szczegółów, ale unikajcie tego lekarza jak nie chcecie stracić zdrowia. Stanowczo popieram to co wyżej napisane.

Uwaga ten lekarz to niedouczony rzeźnik. ? Ukrywa popełnione przez siebie błędy lekarskie co prowadzi do dodatkowych powikłań.

Witam, mam 20 lat i przez min tego "lekarza" prawdopodobnie nigdy nie wrócę do uprawianego sportu. Prawdopodobnie nie odzyskam też nigdy 100% sprawność kolana. Ostrzegam !

Witam,