dr n. med. Przemysław Łaganowski

Dziękuję Panie Doktorze moje stopy w końcu wyglądaja normalnie i mogę nosić buty jak kobieta .Polecam wszystkim Pana doktora Łaganowskiego przeszłam dwa zabiegi do sprawności doszłam bardzo szybko i bez bólu .

Swietny fachowiec. Pod ręką doktora przeszłam dwie operacje koślawych paluchów. Najpierw prawej, potem lewej nogi. efekty obu są genialne. stopy proste.bez bólu i wreszcie mogę nosić buty w moim rozmiarze.polecam z czystm sumieniem wszystkim, nie tylko moim znajomym

Jest świetnym lekarzem,pełen zaufania,nie ma takiego lekarza jak on uratował mi nogę przed amputacją jestem mu wdzięczna za to co dla mnie zrobił,dla mnie nie ma takiego dobrego ortopedy dobrego jak on DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE.

Kiedyś bardzo dobry lekarz, obecnie przepracowany.

Kiedyś bardzo dobry lekarz, obecnie przepracowany.

Bardzo dobry specjalista,z dużą wiedzą medyczną. Konkretny, wyrozumiały i pomocny. Podejście do pacjenta wzorowe. Dziękuję za pomoc.Gorąco polecam wszystkim.

Bardzo dobry specjalista,z dużą wiedzą medyczną.
Konkretny, wyrozumiały i pomocny.
Podejście do pacjenta wzorowe.
Dziękuję za pomoc.Gorąco polecam wszystkim.

Dr Łaganowski jest Świetnym chirurgiem ortopedą, fantastycznie operuje haluksy. Stopy jak nowe, szybko i nowocześnie. Jestem Mu b. wdzięczna i szczerze polecam.