dr hab. n. med. Przemysław Lubiatowski

polecammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bardzo dobry lekarz. Polecam, jestem po operacji barku lewej ręki.

Bardzo dobry lekarz. Polecam, jestem po operacji barku lewej ręki.

Bez sensowna to znaczy niedostałam konkretnej odpowiedzi na pytanie związane z policyzacją ... Ani konkretnej odpowiedzi co dalej. Twierdze ze on zajmuje się na oddziale tylko tymi pacjętami co byli u niego prywatnie, conajmiej kilka razy.

Nigdy w czasie wizyty nie odczułem pośpiechu ze strony lekarza. Wiem dokładnie co mi dolega i jak to leczyć. Trzech wałbrzyskich ortopedów nie potrafiło postawić diagnozy, dr Lubiatowski (w oparciu o te same zdjęcia rtg) rozpoznał problem i metodę leczenia w ciągu pięciu minut - czego chcieć więcej..? Aha.. koszty porównywalne z tymi na dolnym śląsku, efekty leczenia przekraczają dolnośląskie możliwości (to opinie ludzi z "branży" rehabilitacyjnej którzy teraz się mną zajmują i widzą efekty przebytej operacji).

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam innym pacjentom, dzięki temu Panu z powrotem uwierzyłem w lekarzy z powołania.

nie ma zbytnio czasu dla pacjentów,gdyż za dużo umawia ich na jeden dzień

nie ma zbytnio czasu dla pacjentów,gdyż za dużo umawia ich na jeden dzień

Czy ktoś był kiedykolwiek na wizycie u tego dr?

Czy ktoś był kiedykolwiek na wizycie u tego dr?