Bardzo polecam ,szczególnie ,że w nagłych wypadkach bólu ( np kolana ) przyjedzie,je do pacjenta i po godzinach pracy o żywością ,gdy ból prawie uniemożliwia dotarcie do lekarza.Zastrzyki w kolana to majstersztyk.Ja tylko już u Niego.Nie "wciska " też drogich leków,że tylko te mogą pomóc.

Bardzo dobry lekarz, mimo wizyty publicznej traktuje pacjentów z pełnym zaangażowaniem i bezinteresownie. Polecam.

Jeśli ktoś ma poważne schorzenie związane z kręgosłupem powinien szukać innego specjalisty. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń. W innych kwestiach nie mam zdania.

Podczas mojego leczenia przez cały czas byłam informowana o moim stanie zdrowia, o celach leczenia chirurgicznego i dalszej farmakoterapii. Lekarz wykazał dużo cierpliwości i zrozumienia. Leczenie trwało długo, ale jestem w pełni aktywna fizycznie, za co jestem niezmiernie wdzięczna.

Wszystko w najlepszym porzadku, porozumienie bez zarzutu, chistoria choroby znana bez wiekszych trudnosci. Poprostu pełne zadowolenie:)) Polecam tego lekarza.

BARDZO KONTAKTOWY UPRZEJMY JESTEM ZADOWOLONA,POLECAM

BARDZO KONTAKTOWY UPRZEJMY JESTEM ZADOWOLONA,POLECAM

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kęty"?

Jerzy Kmiecik

ulica 3 Maja 12
Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Kościuszki 8
34-350 Węgierska Górka
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie - Gabinet Lekarza Pierwszego Kontaktu w Zakopanem
ul. Jagiellońska 32
ulica Zaborska 54
32-600 Oświęcim
Wisniowa 5
32-650 Kęty
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZY BASENIE" Sp. z o.o.
al. Adama Wietrznego 3
34-120 Andrychów