lek. dent. Przemysław Malina

Porządny lekarz,bardzo dobre podejście ,jak daje znieczulenie to delikatnie ,nie jak niektórzy rzeźnicy .Miły i uprzejmy .Polecam jak najbardziej !!!

Brak podejścia do małych dzieci on jak i jego asystentka(corka prawie 5 lat) jak chcecie się przejechać i nic nie zrobić to idealne miejsce. Mieliśmy dwie wizyty i na żadnej nic nie zrobiliśmy. Fakt córka się bała, ale nie dziwię się, jedyne co z ich ust wychodziło to oschłe komunikaty co ma robić. Jeżeli chce się przyjmować małe dzieci, trzeba mieć do nich podejście, umiejętność przekazania co się robi, żeby dziecko się nie bało..a jak się nie ma podejścia ani cierpliwości to zaznaczcie, że małych dzieci nie przyjmujecie. Mam porównanie z innym gabinetem, byłyśmy z córką w Rzeszowie, zapisałyśmy się do niego że względu na bliższą odległość od miejsca zamieszkania . Córka tam się nie bała ani nie miała żadnej traumy... Po prostu wystarczy mieć PODEJŚCIE. A nie tłumaczyć się, że dziecko ma traumę. Której oczywiście nie ma. Jednym słowem wielka porażka.

Bardzo dobry lekarz, fachowa pomoc Profesjonalna usługa, uprzejmy, widać że pan doktor zna się na rzeczy, i wie jak pacjentowi pomoc, najlepszy lekarz u kogo byłem, godny polecenia ! ! ! ! !

Bardzo dobry lekarz, fachowa pomoc