lekarz Przemysław Nowak

Neurolog

I co ja mam tutaj napisać;)? Obawiam się, że mogę nie być obiektywna, bo mam słabość do tego doktora, po prostu:) Choć chyba idzie to w parze z tym że starając się " na zimno" ocenić ww punkty, tj. spełnienie oczekiwań, kompetencję,uprzejmość, poświęcony czas itd. po prostu jestem 3 i więcej razy na tak:) no, może mógłby bardziej kompleksowo podejść hehe ale nie wymagajmy cudów...

Gorąco polecam doktora Nowaka, dobrał leki bardzo precyzyjnie co wiadomo nie jest wcale latwe, dzieki niemu na chwile obecna prowadze normalny tryb zycia. Pozdrowienia dla Doktora. I zycze jak najmniej pacjentow ktorym sie pomaga a mimo to sa niezadowoleni.

Jest lekarzem dla ludzi nie papierkowym , kompetentny , uprzejmy , nawet po godzinach pracy nie odmówił konsultacji , dzięki Jego dobrej diagnozie i leczeniu stanełam na nogi , a było nie ciekawie , jestem pod opieką lekarską dr.Nowaka już 11 lat i nie zmieniła bym lekarza za nic na świecie .

Antoni Kępiński — Lęk "Nieraz spojrzenie lekarza, jego uspokajające słowo, gest, dotknięcie ręki przynoszą ulgę choremu, zmniejszają jego lękowe napięcie, a nawet odczuwanie bólu" dziękuję i pozdrawiam

Antoni Kępiński — Lęk

dziękuję i pozdrawiam

lek Nowak wyglada tak jak pół dupy za krzaka!!! jest do niczego

lek Nowak wyglada tak jak pół dupy za krzaka!!! jest do niczego

Nie pomógł naszej MAMUSI a wręcz żle dobrał leki i poczuła sie znacznie gorzej. Nie polecam

hmmm:) wspaniały lekarz, bardzo inteligentny i zdecydowanie godny zaufania.

hmmm:) wspaniały lekarz, bardzo inteligentny i zdecydowanie godny zaufania.

Świetny, sumienny i kompetentny lekarz. Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i wnikliwie diagnozuje. Przy tym sprawia wrażenie bardzo inteligentnego faceta.

Wspaniały lekarz, oby takich było więcej. Uważnie słucha, jest niezwykle cierpliwy, ciepły i wyrozumiały. Pana Doktora serdecznie pozdrawiam.

Jest znakomity, dzięki niemu mogę żyć i funkcjonować normalnie. Oprócz tego jest niesamowicie inteligentny i podczas badania potrafi umilić wizytę chociażby ciekawą rozmową na temat literatury poważnej.