lekarz Przemysław Nowak

Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłem do doktora Nowaka! Super profesjonalne podejście, ogromna wiedza i doświadczenie. Pozytywne opinie w stu procentach prawdziwe! :) Najlepszy lekarz, z jakim miałem kontakt od dawna. Polecam wizytę u doktora, oraz przychodnie w której przyjmuje - Ortomasters!

Byłam u doktora Nowaka wczoraj w przychodni Ortomasters. Wizytę oceniam bardzo dobrze. Bolał mnie bark. Zrobiono mi badania i od razu udzielono konsultacji. Doktor był bardzo uprzejmy, długo ze mną rozmawiał i dokładnie wyjaśnił co zrobić by ból ustał. Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony czas i troskę. Zdecydowanie polecam wizytę w u doktora Nowaka.

Trafiłem do Doktora Nowaka z polecenia i innym też polecam. Na wizytę udałem się z dyskopatią odcinka lędźwiowego. Doktor wyjaśnił mi dokładnie na czym polega moja dolegliwość i szybko postawił mnie na nogi. Bardzo dobry ortopeda, wspaniałe podejście do pacjenta, spokój i zaangażowanie. Poświęcił mi bardzo dużo czasu i podał wskazówki na dalsze leczenie. Zgadzam się z pozytywnymi opiniami i nie mam nic do zarzucenia.

Do Doktora udałam się z bolącym łokciem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, lekarz szczegółowo wypytał o moją dolegliwość i dokładnie zbadał. Od dawna chodziłam od lekarza do lekarza, dostawałam jedynie recepty na leki przeciwbólowe. Teraz gdy trafiłam do Dr Nowaka nareszcie czuję, że jestem leczona, czuję poprawę. Serdecznie polecam.

Super fachowiec. Nie mam żadnych zastrzeżeń do wizyty – czułam, że jestem pod dobrą opieką. Tłumaczy bardzo dobrze przebieg leczenia. Polecam wszystkim którzy borykają się z problemami ortopedycznymi. Wdzięczna pacjentka :)

Wybrałem doktora Nowaka sugerując się opiniami w internecie i myślę że była to bardzo dobra decyzja. Mogę tylko potwierdzić pozytywne opinie pozostałych pacjentów. Świetny lekarz, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Gorąco polecam.

Do dr Nowaka trafiłam za poradą koleżanki. Już od dawna poszukiwałam rzetelnego ortopedy. Od wielu lat zmagam się z bólem kręgosłupa, zalecenia poprzednich lekarzy nie pomagały. Dr Nowak poświęcił mi dużo czasu podczas wizyty, był uprzejmy i cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania. Dostałam zastrzyk oraz polecone mi zostały zabiegi rehabilitacyjne. Muszę przyznać, że o bólu już nie pamiętam! Nie znam lepszego ortopedy w Warszawie i zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego lekarza. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto miałby wątpliwości w podjęciu decyzji, do którego specjalisty się wybrać.

Wizytę w Ortomasters u Doktora Nowaka poleciła mi moja znajoma i jestem w 100% zadowolony że trafiłem właśnie tam! Bardzo dobry specjalista, kompetentny, zaangażowany, chętny do udzielenia pomocy. W moim przypadku doktor szybko i trafnie zdiagnozował problem (zerwane więzadło krzyżowe w kolanie). Pod jego nadzorem szybko wraca się do zdrowia i brak jakichkolwiek powikłań. Oprócz tego bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do ludzi.

Do Doktora Nowaka udałem się z bolącym kolanem, który dokuczał mi przez kilka dni. Kolano "działa" i na szczęście obyło się bez poważniejszych zabiegów. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty zarówno pod względem merytorycznym, jak również z atmosfery podczas wywiadu i diagnozy. Miły i rzeczowy człowiek. Na pewno w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych zgłoszę się właśnie do niego.

Super fachowiec, świetnie poradził sobie z moimi problemami zdrowotnymi. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu. Obecnie jestem pod jego stałą opieką. Zna się na rzeczy i warto się zapisać do niego na wizytę, chociażby na zwykłą konsultacje. To naprawdę godny polecenia ortopeda.