lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Lekarz niegodny polecenia. Chamski, nie uprzejmy, nie pomocny. Zupełnie nie interesuje go rozwiązanie problemu tylko marzy o tym aby pacjent jak najszybciej poszedł tam skąd przyszedł. Nie odpowiada na pytania podczas wizyty. Przeprowadził bardzo bolesny wymaz z cewki moczowej, poprzez brak należytej delikatności naraził na cierpienie i niesłychany ból przy oddawaniu później moczu Zdecydowanie odradzam!

Zdecydowanie odradzam!

Pan doktor dokładnie słucha i wyjaśnia gdzie leży problem i jak można go pokonać. Bardzo dobry lekarz z powołania. Polecam bardzo wszystkim.

świetny specjalista Świetnie wytłumaczył cały proces leczenia Bardzo zaangażowany Z całego serca polecam

Bardzo profesjonalne podejście, leczenie skuteczne już na drugi dzień od przyjęcia leków, a do tego bardzo miła osoba.

Warto zadzwonić i być cierpliwym. Lekarz z którym można na prawdę porozmawiać i przedstawić mu swój problem pod czas wizyty w jego gabinecie prywatnym. Miły i uprzejmy człowiek, wyrozumiały. Oceniam na bardzo pozytywnie i dziękuję.

Bardzo konkretny lekarz z super podejściem do pacjenta. Bardzo miła atmosfera i najważniejsze że wizyta konkretna i o czasie.

Lekarz bardzo cierpliwy i dokładny. Poświęcił dużo czasu i odpowiedział rzetelnie na wszystkie pytania. Wypytał również o inne problemy zdrowotne, które mogłyby mieć wpływ na obecne dolegliwości.Polecam!

solidność, duża ogólna wiedza lekarska, empatia, wgryzanie się w szczegóły olbrzymie doświadczenie, jak najbardziej potwierdzam pozytywne opinie.

Lekarz,który może byc wzorem, ogromna wiedza,empatia i rozmowa z pacjentem,psychicznie mnie postawił na nogi.Budzi ogromne zaufanie. Dziekuje.

Miłe i rzetelne podejście do pacjenta Trafna diagnoza i trafnie zalecone leki.Wszystkim polecam Pana doktora.Naprawdę warto . Czuję się zaopiekowany