lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Z perspektywy kilku lat kiedy bylem u pana doktora i poddałem się leczeniu z rozpoznaniem prostaty mogę z wdzięcznością ,uznaniem i szacunkiem wspominać ten czas-dolegliwości całkowicie ustąpiły a jakość życia -chce się żyć. Dziękuję.

Mam ogromny szacunek do tego człowieka. Jako urolog jest profesjonalistą. Zawsze znajduje rozwiązanie dbając o komfort pacjenta. Polecam!

DR Otlewski został mi polecony, a gdy znalazłam opinie o Nim w sieci tylko utwierdziłam się w decyzji o leczeniu u Niego. W 100% profesjonalista, wspaniały lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek! Przy Nim każdy problem to błahostka. Serdecznie Państwu polecam !!!

To lekarz z dużą klasą ! Umie rozmawiać z pacjentami. Jest cierpliwy, uwazny, nie zbywa pacjenta, umie sluchac , punktualny

Pan Doktor Przemysław Otlewski przemiły człowiek, mimo że miałam opory, bo to facet:) ale polecam ogromnie!

Doskonały Urolog polecam - bardzo mi pomógł trafna i szybka diagnoza i od razu dopasowane leczenie - dziękuję

Doktor opiekował się moim tatą. Interesował się cały czas jego zdrowiem i samopoczuciem. Jeżeli ktoś szuka lekarza z prawdziwego zdarzenia, to polecam- mozna umowić sie na wizytę w CDM Medix na Hirszfelda 17. Pozdraiwma pana doktora

urolog z duzym doświadczeniem, bardzo dobre podejście do pacjenta, szybkie efekty leczenia i sposób pracy jaki lubię. Polecam - niedrogo, szybki efkt:)

Dr Otlewski zawsze jest cierpliwy i rzeczowy. Zawsze ma czas na spokojne o dokładne wytlumaczenie przyczyn choroby i jak jej przeciwdzialac. To mily, spokojny i zyczliwy czlowiek. Mam do niego zaufanie.

Jestem po wizycie w gabinecie dr Otlewskiego w medixie. Widzę ,że to bardzo dokładny, życzliwy i pełen wew. spokoju lekarz urolog. Polecam wizyty u Pana doktora Przemysława Otlewskiego. Jego diagnoza potwierdziła się.