lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Bardzo dobry, a przede wszystkim ,,ludzki" lekarz. Leczę się u niego i jestem traktowany jak człowiek !

Jesten zadowolona z wizyty u pana Otlewskiego. Nie zostałam zbyta byle czym , jak to czasami bywa. Pan dr Otlewski zajął się mną fachowo, wykonał podstawowe badania i skierował na następne. Nie daje leków na oko. Z przyjemnością będę kontynuowała leczenie u doktora Przemysława Otlewskiego.

lecze się u doktora kilkanaście lat, kompetencja, wytłumaczenie przyczyn choroby i czas poswiecony pacjentowi to glowne cechy tego doktora, polecam

NIE MA LEPSZEGO UROLOGA WE WROCŁAWIU...... POLECAM........... POZDRAWIAM PANA DOKTORA PRZEMYSŁAWA OTLEWSKIEGO

Pan dr Otlewski to najlepszy lekarz jakiego znam,kompetentny, budzi zaufanie, jak trzeba doradzi telefonicznie. Polecam w 100% i nigdy nie zmienię GO na innego !!!

polecam usługi tego lekarza, dobry specjalista i zarówno miły człowiek, chętnie służy radą i pomocą, polecam bo warto !!!

Dr Przemysław Otlewski to lekarz godny polecenia i rewelacyjny specjalista urolog! Dokładny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy! Nadmienię że przez ostatnie lata chodziłam do wielu lekarzy i nie ma porównania. Polecam doktora bardzo

Doktor Otlewski jest bardzo kompetentny, uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Uważnie słucha pacjenta. Nie ma z nim żadnych problemów !!!

Kiedy szukałem jakiegoś urologa przeglądając profile lekarzy we Wrocławiu trafiłem na dr Otlewskiego. A że męczył mnie uporczywy ból w dole brzucha postanowiłem skorzystać z porady i opłaciło się. Trafiłem na prawdziwego urologa .To Pan doktor mnie wyleczył ze stanu zapalnego dróg moczowych. Dziękuję.

Niezmiernie polecam Pana Doktora! We Wrocławiu ze święcą szukać takich specjalistów. Diagnoza, leczenie - wszystko o.k. i bezproblemowo. Dziękuję.