lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

JEST TO DOKTOR BARDZO MIŁY SYMPATYCZNY I SERDECZNY,A PRZY TYM PROFESJONALNY I KOMPETENTNY. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, SERDECZNIE POLECAM POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!

Doskonały specjalista -Bardzo szybka i trafna diagnoza i pomyślne leczenie. Dzięki P. Doktorowi dziś mogę normalnie funkcjonować - Dziękuje i polecam.

Bardzo polecam! Nie spotkałam się jeszcze z tak kompleksową i fachową obsługą i z takim zaangażowaniem. Serdecznie polecam Pana doktora!

Polecam tego lekarza, gdyż jest dobrym specjalistą i jest oddany pacjentowi. Posiada wiedzę i dobrze ją wykorzystuje, a jego diagnozy są trafne.

Jestem bardzo zadowolona. Jak na razie jestem na początku leczenia ale już widzę poprawę. Lekarz miły z duża wiedzą. Pomoże bez względu na porę.

Polecam wszystkim. Polecam bo warto. Byłam u Pana doktora kilka razy na konsultacjach. Bardzo mi pomógł. Jeśli miałam jakieś pytania lub obawy zawsze służył pomocą. Jest wspaniałym specjalistą.

6+ !!!!! Trafiłam do dr Przemysława Otlewskiego z kliniki Medix we Wrocławiu z polecenia przyjaciela i z czystym sercem mogę i ja Go polecić każdej następnej osobie, która szuka doświadczonego urologa. Wszystkie wizyty przebiegły na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona z rezultatów leczenia moich problemów z nietrzymaniem moczu.

Świetny specjalista, niezwykle dokładnie i rzetelnie podchodzi do problemu pacjenta. Miły,uprzejmy. Polecam Jerzy M.

Wizyty przebiegają bardzo sprawnie, bardzo konkretny- bez zbędnej gadaniny, zawsze otrzymuję konkretną pomoc. polecam

podobnie jak poprzednicy jestem zadowolona z kompetencji pana doktora :)))))) polecam go wszystkim mającym problemy z układem moczowym !!!