lek. dent. Przemysław Papiór

Gorąco polecam dr Przemysława Papióra – zwłaszcza jeśli ktoś boi się dentysty. Usuwałem u niego dwa korzenie zębów (w te miejsce będą docelowo wstawiane implanty) i chciałbym pochwalić go za to, że: – cała procedura od wejścia do wyjścia z kliniki trwała 40 minut – razem z wypełnianiem ankiet i panoramicznym RTG zębów; – dr Papiór dokładnie wyjaśnił mi, co i dlaczego będzie robił; – znieczulił mnie tak precyzyjnie, że najpierw prawie nie poczułem zastrzyków, a potem w ogóle nie czułem bólu; – operował z takim wyczuciem, że nie czułem ...

– dr Papiór dokładnie wyjaśnił mi, co i dlaczego będzie robił;
– operował z takim wyczuciem, że nie czułem żadnych szarpnięć, parcia, żadnego dyskomfortu – a przecież usuwał korzenie;
– swoim zachowaniem sprawiał, że byłem całkowicie spokojny i pewny, że jestem w rękach fachowca;
– dokładnie wyjaśnił mi, co robić, a czego i jak długo nie robić, żeby blizna prawidłowo się zagoiła – i goi się bez ŻADNYCH problemów;
– na podstawie zdjęcia RTG od razu wskazał, co należałoby zrobić w następnej kolejności – nie dlatego, że chce na mnie zarobić, tylko dlatego, że jako lekarz dba o zdrowie pacjentów.
W dodatku gdy leżałem (zabieg odbywał się w pozycji leżącej) na fotelu, mogłem oglądać w TV nad głową piękne amerykańskie krajobrazy. Nie, to nie głupi gadżet – takie coś naprawdę pozwala odwrócić uwagę, a jednocześnie nie skupia na tyle, żeby nie słyszeć pytań lekarza (dr Papiór co kilka minut upewniał się, że wszystko w porządku).
Na kolejne zabiegi (np. ekstrakcję ósemki) też idę do dr Papióra – ufam mu w ciemno.