dr n. med. Przemysław Pięta

Wspaniały człowiek i lekarz. Prowadził moją ciążę, która była zagrożona. Dr. Pięta to człowiek spokojny, nie siejący strachu, kompetentny a przede wszystkim kulturalny i taktowny. Polecam wszystkim a przede wszystkim kobietom dla których wizyta u ginekologa jest wielkim stresem. Spokój i opanowanie dr. pozwolą ten stres zminimalizować.

Doktor prowadzi właśnie moją pierwszą ciążę, dotarłam do niego ponieważ lekarz do którego chodziłam się nie sprawdził. Dr Pięta to złoto człowiek, doktor u którego każda mama dostanie fachową opiekę i może być pewna, że nie zostanie bez pomocy, daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa.

Wspaniały lekarz...przed wizytą byłam u 2óch róznych i żaden nie był taki jak Dr.Przemysław Pięta. Wszystko dokładnie tłumaczy odpowiada kompetentnie na pytania zleca badania i dba o pacjentke;)prowadzi moja ciąże i naprawde gorąco polecam

Naprawde lekarz godny zaufania prowadził moje dwie ciąże, gdzie jedna była zagrożona.Nawet w póznych godzinach wieczornych nie odmówił pomocy. Pierwsze moje wrażenie to skromny,miły,uprzejmy i mający czas dla pacjentki lekarz:)

Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Wyrozumiały, uczciwy, pomocny, konkretny, wrażliwy, delikatny, zawsze ma czas dla pacjenta, nawet na rozmowę telefoniczną w późnych godzinach wieczornych. Prowadził moją drugą ciążę. Szczerze polecam, naprawdę warto.

uczciwy,uprzejmy prowadzil moja ciaze nie mam mu nic do zarzucenia planuje drugie dziecko i tylko do niego bede chodzic polecam lekarz godny zaufania

Dobre podejście,cierpliwość,fachowość,punktualność umawianych wizyt,zainteresowanie pacjentką w szpitalu.

świetny lekarz, prowadzi moją ciążę. Nie zamieniłabym na żadnego innego

świetny lekarz, prowadzi moją ciążę. Nie zamieniłabym na żadnego innego

Lekarz uprzejmy, bardzo kurtuazyjny i elegancki -ale za stówkę, ja bym był równie miły, tym bardziej, że ciąża przebiega bez problemów. na szczęście nie musieliśmysprawdząc kompetencji doktora Pięty, więc bez kozery stwierdzam ,że jest fachowcem (tylko jak nie ma problemów to dziecko by i bez lekarza się urodziło.

To wyjątkowo dobry fachowiec i dobry człowiek piszę to jako mąż swojej żony, który stojąc z boku zachowuje większy obiektywizm. A wygląda to tak, że doktor prowadzi już 3-cią ciążę żony i to niech wystarczy za dalszy komentarz L.S.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety