mgr Przemysław Pietrawski

Fizjoterapeuta

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście. U Pana Przemka widać i czuć całkowite zaangażowanie. Czuję się wysłuchana i co najważniejsze wychodzę z gabinetu z nową siłą na płaszczyźnie duchowej i fizycznej. Polecam wszystkim tego wspaniałego człowieka i profesjonalistę !

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Przemysław bez pośpiechu, cierpliwie tłumaczył o co chodzi. Już po pierwszej wizycie czułem ulgę. Świetny specjalista , który naprawdę pomaga. Po zakończeniu terapii jestem nowym człowiekiem. W pełni polecam!

Nie znam lepszego rehabilitanta, z czystym sumieniem polecam każdemu, kto cierpi i szuka pomocy. Określenie, ręce które leczą, jest bardzo trafne ale do tego świetne wyczucie, konkretne podejście i wysoka kultura osobista. Zdecydowanie polecam usługi Pana Przemysława, zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze chodząc po lekarzach a dostaniecie pomoc i ukojenie.

Profesjonalizm+indywidualne podejście+ zaangażowanie+ręce które czynią cuda!!! Można zaoszczędzić na diagnostyce,bo po badaniu manualnym wie tyle,ile inni po USG i rezonansie. I jeszcze potrafi naprawić to co się ponoć nie da! Wielkie dzięki!!!

Trafiłem do tego GOŚCIA:-) w 2008r. Sportowa przeszłość spowodowała przez parędziesiąt lat uszkodzenie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, endoprotezę stawu biodrowego i dziesiątki mniejszych kontuzji, odzywających się nieustannie. Cóż tam będę wypisywał.... Moją opinię wyrażam w nazwie GOŚĆ:-) - wielkimi literami, bo w swojej sztuce jest to naprawdę wybitny fachowiec. Przez prawie 40 lat korzystałem z usług wielu niezłych terapeutów, a obecnie... ciężko mi przetrwać tydzień, którego nie kończę w Przemka towarzystwie, korzystając z "reanimacji na katafalku". I tak od 2008 r., jak stare dobre małżeństwo... Jest tylko jeden problem... Po każdym zabiegu wracam do domu i żona badawczo mi się przygląda pytając gdzie byłem i z kim, bo błogość na mojej twarzy wydaje jej się podejrzana:-) Czy może być lepsza rekomendacja???

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Wrocław"?

Bartosz Nowacki

Kamienna 107