mgr Przemysław Pietrawski

Fizjoterapeuta

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście. U Pana Przemka widać i czuć całkowite zaangażowanie. Czuję się wysłuchana i co najważniejsze wychodzę z gabinetu z nową siłą na płaszczyźnie duchowej i fizycznej. Polecam wszystkim tego wspaniałego człowieka i profesjonalistę !

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Przemysław bez pośpiechu, cierpliwie tłumaczył o co chodzi. Już po pierwszej wizycie czułem ulgę. Świetny specjalista , który naprawdę pomaga. Po zakończeniu terapii jestem nowym człowiekiem. W pełni polecam!

Nie znam lepszego rehabilitanta, z czystym sumieniem polecam każdemu, kto cierpi i szuka pomocy. Określenie, ręce które leczą, jest bardzo trafne ale do tego świetne wyczucie, konkretne podejście i wysoka kultura osobista. Zdecydowanie polecam usługi Pana Przemysława, zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze chodząc po lekarzach a dostaniecie pomoc i ukojenie.

Profesjonalizm+indywidualne podejście+ zaangażowanie+ręce które czynią cuda!!! Można zaoszczędzić na diagnostyce,bo po badaniu manualnym wie tyle,ile inni po USG i rezonansie. I jeszcze potrafi naprawić to co się ponoć nie da! Wielkie dzięki!!!

Trafiłem do tego GOŚCIA:-) w 2008r. Sportowa przeszłość spowodowała przez parędziesiąt lat uszkodzenie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, endoprotezę stawu biodrowego i dziesiątki mniejszych kontuzji, odzywających się nieustannie. Cóż tam będę wypisywał.... Moją opinię wyrażam w nazwie GOŚĆ:-) - wielkimi literami, bo w swojej sztuce jest to naprawdę wybitny fachowiec. Przez prawie 40 lat korzystałem z usług wielu niezłych terapeutów, a obecnie... ciężko mi przetrwać tydzień, którego nie kończę w Przemka towarzystwie, korzystając z "reanimacji na katafalku". I tak od 2008 r., jak stare dobre małżeństwo... Jest tylko jeden problem... Po każdym zabiegu wracam do domu i żona badawczo mi się przygląda pytając gdzie byłem i z kim, bo błogość na mojej twarzy wydaje jej się podejrzana:-) Czy może być lepsza rekomendacja???

Powiem tak... wócę, choć nie muszę ;-) Problemem był przeciążony kręgosłup w odcinku lędźwiowym, tudzież mięśnie głębokie. Przyczyna: zbyt intensywny trening. Mój imiennik zajął się mną bardzo profesjonalnie, starał się wyjaśnić źródło i przyczynę problemu. Po niemalże godzinie w gabinecie i rozmasowywaniu / nastawianiu mięśni problem zniknął w zasadzie natychmiastowo. Aktualnie odczuwam lekkie "coś" w odcinku lędźwiowym kręgosłupa jednakże bez porównania ze stanem wyjściowym. Obracanie podczas snu nie boli, schylanie nie boli. Wracam do treningów, a do pana Przemka zawitam być może profilaktycznie w krótkim czasie. POLECAM!

Powiem tak... wócę, choć nie muszę ;-)

Z Przemkiem pierwszy raz miałem kontakt po wypadku na motocyklu w 2009 roku. Fachowa pomoc pomogła uniknąć operacji, indywidualne podejście do pacjenta poparte znajomością anatomii jest jego największym atutem. Od tego czasu "serwisuje" całą moją rodzinę w zakresie dolegliwości kręgosłupa. Z czystym sumieniem polecam.

Polecam to mało powiedziane! Dla mnie Przemek to czarodziej! Jest wybitnym specjalistą, rzeczowo wszystko wyjaśnia, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Jestem nerwus i często "spinam mięśnie" natychmiast powoduje to potworne bóle pleców- jedna wizyta i wychodzę prosta jak TOP MODEL! Z czystym sumieniem polecam każdemu kto cierpi. Jego charakter i podejście do człowieka powoduje, że bardzo swobodnie się przy nim czuje, a co najważniejsze wychodzę odprężona i zrelaksowana.

Polecam to mało powiedziane!

Rewelacyjny fizjoterapeuta godny polecenia. Podchodzi indywidualnie i holistycznie do pacjenta, tłumaczy przyczynę bólu, doradza jak unikać i co robić, aby występował jak najrzadziej . Odpowiada na wszystkie pytania, ( nawet te "najgłupsze" ; > ). Sympatyczny, uśmiechnięty. Będę z czystym sumieniem p. Przemka polecieć wszystkim znajomym.

Rewelacyjny fizjoterapeuta godny polecenia.

Polecam. Bardzo dokładnie diagnozuje przyczynę bólu, dzięki czemu skutecznie pomaga. Jeśli masz problem z kręgosłupem to lepszego specjalisty nie znajdziesz!