mgr Przemysław Pietrawski

Fizjoterapeuta

Trafiłam do Pana Przemysława z bólami kręgosłupa w trzecim i siódmym m-cu ciąży. W obu przypadkach uzyskałam bardzo fachową pomoc. Ból kręgosłupa ustąpił. Pan Przemysław jest niezwykle kompetentny a przy tym uprzejmie i rzeczowo wyjaśnia co nam dolega oraz jak postępować dalej. Świetny specjalista.

Przede wszystkim świetny fachowiec. Potrafi w konkretny i przystępny sposób wytłumaczyć problem i sposób jego rozwiązania. Ból kolana z którym zmagałem się wiele tygodni minął w kilka dni po wizycie. POLECAM!

Cierpiałam na chroniczne bóle pleców. Nie pomógł mi ani ortopeda, ani neurolog, ani leki. Pomógł mi Pan Pietrawski - fizjoterapeuta. Dolegliwości nie nawracają, a od wizyty minęło już kilka miesięcy. Polecam wszystkim, którzy chodzą po lekarzach i stracili już nadzieję, że przestanie boleć.

Znakomity specjalista i sympatyczny człowiek, zwłaszcza w dobie lekarzy "po jaką receptę pan przyszedł?" i pracowników służby zdrowia "boli bo musi boleć". Trafiłem do p. Pietrawskiego po zabiegu, bardzo szybko i sprawnie doprowadził mnie do pełnej sprawności. Dobiera indywidualnie terapię na podstawie historii choroby, dolegliwości i możliwości. Nie katuje, nie rozwala masażem. Szuka przyczyn aktualnych dolegliwości i stara się je wyeliminować, by problem nie nawracał. I pozbawia bólu bez medykamentów. Poza tym sympatyczny i uprzejmy. Wyczerpująco tłumaczy przyczyny i skutki łącząc układ kostny, mięśniowy i nerwowy. Polecam na wszelkie dolegliwości ...

Poza tym sympatyczny i uprzejmy. Wyczerpująco tłumaczy przyczyny i skutki łącząc układ kostny, mięśniowy i nerwowy. Polecam na wszelkie dolegliwości ruchowe. Od stóp (jak w moim przypadku), przez kolana, biodra, plecy, szyję do żuchwy.

Korzystalem z zabiegow Przemyslawa Pietrawskiego i to bylo najrozsadniejsza decyzja, na jaka sie zdobylem. Nie pomoglo szpitalne leczenie ani specjalisci - dopiero pan Pietrawski fachowo podszedl do mojego problemu z kregoslupem i sprawil, ze po kilku dniach zaczalem normalnie chodzic. Polecam - to sa rece, ktore lecza.

Bez dwóch zdań najbardziej kompetentny rehabilitant, jaki zajmował się moim kręgosłupem. Ból ustąpił już po pierwszej wizycie, a terapia pozwoliła mi wreszcie normalnie fukcjonować. Poza tym bardzo sympatyczna osoba z indywidualnym podejściem do pacjenta, żadnego pośpiechu. To dzisiaj rzadkość.