Przemysław Plewa

Nie polecam. Byłem u tego pana kilka lat temu. To była moja pierwsza i ostatni wizyta u niego. Jego zalecenia na problemy z odcinkiem lędźwiowo-krzyżowym to: nie ruszać się zbytnio, unikać przesileń, odpoczywać, tabletki przeciw bólowe. Diagnoza "no tak to jest...". Równie dobrze mógł dać dziagnozę telefoniczną. Strata piniędzy i czasu.

Nie wiem jakim jest lekarzem, bo po pierwszym kontakcie z tym panem zrezygnowałam z dalszych wizyt.mi

Świetny lekarz i specjalista. Rzeczywiście, może i ma dość specyficzne podejście do pacjenta, ale pod względem kompetencji i umiejętności godny polecenia.

Lekarz godny polecenia. Wytlumaczyl szczegolowo wyniki badania rezonansu oraz rtg prawie co do "minimetra".

Ja jestem zadowolona z leczenia, u tego lekarza, wytłumaczył mi na zdjęciu co mi dolega, w bardzo zrozumiały sposób, nie rozumiem dlaczego ktoś napisał, ze tłumaczy jak by miał przed sobą studenta.... Lekarz miły, przystępny.

Lekarz miły, przystępny.

W przypadku mojej dolegliwości bardzo słaby lekarz. Trzykrotnie pojawiałam się u niego ze stanem zapalnym stawu skokowego oraz nadgarstka, bez wcześniejszego nadwyrężenia czy kontuzji, czyli takie stany zapalne "znikąd". Pierwsza myśl przy czymś takim - wizyta u ortopedy. Za pierwszym razem skierował na usg (płyny w stawach) i przepisał niesteroidowe leki przeciwzapalne. Wróciłam, bo dolegliwości nie ustąpiły - przepisał kolejne leki p-zapalne i zabiegi. Nie pomogło. Wróciłam trzeci raz - przepisał zastrzyki sterydowe do ostrzyknięcia stawów. Już do niego nie wróciłam. ANI RAZU NIE ZLECIŁ MI ŻADNYCH BADAŃ Z KRWI - MORFOLOGIA, OB, CRP! Wg mnie jest to lekarz z klapkami na oczach - patrzy na pacjenta tylko pod kątem ortopedycznym, podczas gdy lekarz powinien wiedzieć, że stany zapalne stawów bez wcześniejszego urazu są sygnałem wielu chorób układowych. U mnie okazało się, że to zaburzenia autoimmunologiczne. Rozsądny ortopeda powinien szukać przyczyny stanu zapalnego, zlecić badania z krwi oraz zasugerować wizytę u reumatologa. Na moje pytanie - co mi właściwie jest, Pan doktor odpowiedział: Przecież widać w usg - stany zapalne. Ale skąd się biorą te stany, już go nie interesowało i nie umiał odpowiedzieć. Zmarnowałam u niego 3 miesiące. Absolutnie nie polecam.

po raz pierwszy ktoś tak dobrze i dokładnie wytłumaczył mi na czym polega mój problem z kręgosłupem. wytłumaczył mi pokazując moje zdjęcia rentgenowskie, co jest źle i jak powinno być. w sumie pokuszę się nawet na stwierdzenie, że jeszcze nigdy żaden lekarz tak długo i dokładnie nie starał się mi wyjaśnić choroby. jak tu jednak ktoś już napisał, pan doktor tłumaczy tak jakby miał przed sobą... no przynajmniej studenta medycyny więc trzeba jarzyć szybko :S no i nie dałem się pokroić, mimo sugestii pana doktora... czas pokaże, bo może miał ...

no i nie dałem się pokroić, mimo sugestii pana doktora... czas pokaże, bo może miał rację...

Potwierdzam opinię uprzednią. Wyniosły , duże mieniemanie o sobie , despotyczny typ naukowca który tłumaczy pacjentowi konsumnetowi jego dolegliwości w sposób uczony i zawiły.Zapytany wporst okazuje wynisłość i zupełny brak zroumienia , oraz zniecierpliwienie ze pacjent w ogólle może zadawać pytania , przerywać i twierdzić że czegoś z madrego wywodu nie rozumie.

Wizyta przebiegła w miłej i rzeczowej atmosferze. Szczegółowo zostałem poinformowany o charakterystyce choroby i terapii. Lekarz zlecił badania, których nikt wcześniej nie wykonał.

ze zdziwieniem przeczytałem opinie. Właśnie wróciłem od Pana Przemysława z przychodni w Krakowie, Frycza Modrzewskiego i jestem bardzo zadowolony. Wiem co i dla czego mnie boli i jestem przekonany, że nie tylko mi ten lekarz pomógł.