lek. dent. Przemysław Smaga

Jestem bardzo zadowolonqa ze świadczonych usług. Doktor wszystko tłumaczy - krok po kroku, jest delikatny, uprzejmy i bardzo kompetentny. Polecam wszystkim!

5/5, profesjonalista w każdym calu. sympatyczny. POLECAM!

5/5, profesjonalista w każdym calu. sympatyczny. POLECAM!

Polecam...Chodze do tego stomatologa 3msc i jestem bardzo zadowolona kompetentny miły wzbudzający zaufanie.

Odradzam wszystkim tego lekarza. Pomimo długiego stażu pracy jest totalnie beznadziejny. Nic tłumaczy co będzie robił, a jeśli już coś powie to takim językiem, że taki laik jak ja nic nie zrozumie. Robi bardzo długo, także pacjent jest wykończony. Usłyszałam od niego, że on nie przychodzi do pracy żeby sobie pogadać, więc niech spada. Nigdy do niego nie pójdę. Dodam jeszcze, że lekarz ten ma problem z utrzymaniem higieny, więc podczas wizyty trochę śmierdzi potem:/