lek. dent. Przemysław Smaga

2,4
2,9

Trudne do zdefiniowania zachowanie w ramach usługi na NFZ. Odmowa wykonania usługi wytłumaczona koniecznością ponownego umówienia się na wizytę

Brudny gabinet i słaba jakość zrealizowanej usługi. Ból zęba utrzymuje się już tydzień po wizycie... Bardzo nieprzyjemne doświadczenie

Najgorsze doświadczenie mojego życia. Na początku w gabinecie zerowy poziom sterylności. Lekarz mimo ze wizyta była umówiona na NFZ robił wszystko żeby leczenia w ramach funduszu nie wykonać. Leczona była próchnica. Nie ma ssaka a całość leczenia wykonana niechlujnie. Korzystałam z usług wielu dentystów ale tak przerażona na fotelu nie byłam nigdy

Nie polecam dr, na wejściu było czuć intensywny pot. Wykonana była higienizacja, starym i tępym sprzętem. Następnego dnia higienistki skonsultowałeś jakość wykonania zabiegu. Okazało się ze był zostawiony osad na wszystkich zębach kamień i kamień poddziaslowy. Musiałem 2 raz zapłacić za higienizacje w innym miejscu. Omijać szerokim łukiem

Jestem bardzo zadowolonqa ze świadczonych usług. Doktor wszystko tłumaczy - krok po kroku, jest delikatny, uprzejmy i bardzo kompetentny. Polecam wszystkim!

5/5, profesjonalista w każdym calu. sympatyczny. POLECAM!

5/5, profesjonalista w każdym calu. sympatyczny. POLECAM!

Polecam...Chodze do tego stomatologa 3msc i jestem bardzo zadowolona kompetentny miły wzbudzający zaufanie.

Odradzam wszystkim tego lekarza. Pomimo długiego stażu pracy jest totalnie beznadziejny. Nic tłumaczy co będzie robił, a jeśli już coś powie to takim językiem, że taki laik jak ja nic nie zrozumie. Robi bardzo długo, także pacjent jest wykończony. Usłyszałam od niego, że on nie przychodzi do pracy żeby sobie pogadać, więc niech spada. Nigdy do niego nie pójdę. Dodam jeszcze, że lekarz ten ma problem z utrzymaniem higieny, więc podczas wizyty trochę śmierdzi potem:/