dr n. med. Przemysław Śpiewak

Laryngolog dziecięcy

Polecam! Odpowiednio zdiagnozował moje dziecko i wyleczył! Moje dziecko słyszy! Dziękuję!

Polecam! Odpowiednio zdiagnozował moje dziecko i wyleczył!
Moje dziecko słyszy! Dziękuję!

Polecam Pana Doktora:) Jest super :)Bardzo szybko zdiagnozował moją chorobę as lekarstwa przez niego zapisane pomogły od razu:) oby więcej takich lekarzy:)

Polecam! Jeżdżę z synkiem do pana Śpiewaka aż ze Suchej Beskidzkiej i nie żałuję!!!! Mam pewność, że moje dziecko ma fachową opiekę.

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą z zakresu laryngologii

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą z zakresu laryngologii

Polecam wizytę i leczenie u doktora bardzo chce pomóc nie daje antybiotyków więcej słucha niż mówi

Ogromna wiedza, kompleksowe podejście do pacjenta, fachowy, uprzejmy, fajne podejście do dzieciaków. Polecam. Ewelina

Ewelina

To jest najlepszy specjalista do jakiego trafilam z moim dzieckiem,rewelacyjny lekarz,świetne podejście do malego pacjenta i jego zestresowanego rodzica.W czwartek przprowadzi zabieg u mojego synka i jestem spokojna,bo to świetny fachowiec.Polecam!!!!

Gorąco polecam każdemu. Super lekarz, miły , uprzejmy i co najważniejsze poświęcił mojej córce bardzo dużo czasu rzetelnie odpowiadając na moje pytania a nie zbywając mnie za każdym razem jak nieraz się zdarza u innych lekarzy. Wykonywał zabieg u mojej córki, na razie wszystko super gorąco polecam . Teresa Pytel

POLECAM, MĄDRY CZŁOWIEK.LECZYŁ OBIE MOJE CÓRKI Z POWODZENIEM.

POLECAM, MĄDRY CZŁOWIEK.LECZYŁ OBIE MOJE CÓRKI Z POWODZENIEM.

Pan dr.jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go każdemu

Pan dr.jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go każdemu