dr n. med. Przemysław Śpiewak

Laryngolog dziecięcy

Polecam! Jeżdżę z synkiem do pana Śpiewaka aż ze Suchej Beskidzkiej i nie żałuję!!!! Mam pewność, że moje dziecko ma fachową opiekę.

Polecam wizytę i leczenie u doktora bardzo chce pomóc nie daje antybiotyków więcej słucha niż mówi

OGROMNA WIEDZA,OGROMNA UPRZEJMOŚĆ I TROSKA O PACJENTA. LEKI PRZEPISYWANE PRZEZ PANA DR SĄ SKUTECZNE I BARDZO PRZYSTĘPNE CENOWO. ANTYBIOTYK TO NIEZWYKŁA RZADKOŚĆ,Z REGUŁY SĄ TO LEKI ROBIONE Z WIELU SKŁADNIKÓW ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANYCH DO CHOROBY I WIEKU PACJENTA. MOGE Z CZYSTYM SUMIENIEM NAPISAĆ ŻE PAN DR PRZEMYSŁAW ŚPIEWAK TO NAJLEPSZY LEKARZ NA NASZYM TERENIE. ZDECYDOWANIE POLECAM

OGROMNA WIEDZA,OGROMNA UPRZEJMOŚĆ I TROSKA O PACJENTA.
ZDECYDOWANIE POLECAM

Polecam! Odpowiednio zdiagnozował moje dziecko i wyleczył! Moje dziecko słyszy! Dziękuję!

Polecam! Odpowiednio zdiagnozował moje dziecko i wyleczył!
Moje dziecko słyszy! Dziękuję!

Gorąco polecam każdemu. Super lekarz, miły , uprzejmy i co najważniejsze poświęcił mojej córce bardzo dużo czasu rzetelnie odpowiadając na moje pytania a nie zbywając mnie za każdym razem jak nieraz się zdarza u innych lekarzy. Wykonywał zabieg u mojej córki, na razie wszystko super gorąco polecam . Teresa Pytel

Nie polecam tego otolaryngologa, źle leczył moje dziecko przez prawie rok. Już dawno powinno mieć operację a tak to naciągał mnie na kolejne kontrole. Pazerny na pieniądze.

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą z zakresu laryngologii

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą z zakresu laryngologii

Dusza człowiek do choroby mojego syna podszedł bardzo poważnie miły uprzejmy.Leczy moje dziecko wykonał zabieg po zabiegu pierwszy mnie poinformował jak wszystko przebiegło ,jeśli chciałam o coś zapytac spokojnie udzielał informacji gorąco polecam

To jest najlepszy specjalista do jakiego trafilam z moim dzieckiem,rewelacyjny lekarz,świetne podejście do malego pacjenta i jego zestresowanego rodzica.W czwartek przprowadzi zabieg u mojego synka i jestem spokojna,bo to świetny fachowiec.Polecam!!!!

Pan Dr Śpiewak zawsze trafnie diagnozuje i przepisuje leki, wystrzegając się antybiotyków - gdzie wielu lekarzy testuje, który zadziała w danym przypadku. Miły i serdeczny lekarz. Ula Bieniek

Miły i serdeczny lekarz.
Ula Bieniek